Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

 


3D Modelleme

Günümüzde Mimari projelerin çiziminde eskiden olduğu gibi mühendis masaları üzerinde cetvel ve çizim kalemlerinin yerine, Yüksek bir bilgisayar teknolojisi olan 3D Mimari görselleştirme araçları kullanılmaktadır.

3D yaygın teknolojisi ile mimarların etkin bir şekilde kullandığı, Özgün tasarımların işlendiği ciddi bir modelleme tekniğidir. Modelleme ve mimari çizimde en önemli unsur yaratıcılık olsa gerek. Bizler Profesyonel anlamda hizmet veren mimar ekibimiz ile yola çıktığımızda birçok şey hayal gibi idi gözümüzde. Gün geçtikçe kendimizi yenileyebilmemiz, iş gücümüzün artması gibi etkenler bizi bu alanda ister istemez başarıya taşıdı.

3D modelleme kısa zamanda hayatımızda ciddi yer edindi. Artık satın alacağımız Konut, işyeri veya gideceğimiz mekânları 3D modelleme sayesinde görebiliyoruz. Özellikle İç mekânlarda detay çok önemli olduğu için, profesyonelce hazırlanan iç mekân çizimleri daha da önemlidir.

Etkin bir mimar neyi nasıl çizebileceğini bilmeli, farklı fikir ve modellere hayat verebilmelidir. Bizler MAVİYEŞİLAJANS olarak bunu iyi yaptığımızı düşünüyoruz. Bünyemizde çözüm ortağı olarak iş paylaşımı yaptığımız mimar arkadaşlarımız birer yaratımcı uzmanıdır. Gelin; 3D modelleme veya iç mekân çizimlerinizde tercih edebileceğiniz bir ajans olduğumuzu size ispatlayalım. 3D mimari iç mekân tasarımı hakkında daha fazla bilgi, referanslarımız veya fiyat bilgisi için lütfen bizimle iletişime geçin

Artık müteayit vazgeçilmez sayabildikleri mimari görseller günümüzde her alanda karşımıza çıkabiliyor. Bizi nasıl düşüneceğimiz konusunda yönlendirip, bize etkin fikirler verebiliyor.

Eğer Sizinde gerekesiminiz 3D Dış cephe mekân , iç cephe veya dış alan görsel çizimleri ise bizden mutlaka, fiyat ve ürün bilgisi alın. Bilgi ve referanslar için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

3D Dış cephe ve mekân çizimlerimizde genel olarak uyguladığımız sektör içi çalışmalar şunlardır.

Oteller inşaatları - Restoranlar - Restorasyon Firmaları - Müzeler - Belediyeler - inşaat Firmaları - Hava Limanları - Tanıtım Firmaları - Camiler - Kiliseler - Depo Alanları - Fabrikalar - Fidanlıklar - Hastaneler – Konaklar - Kültür Merkezleri - Nikâh Sarayları - Parklar - Mesire Alanları - Spor Tesisleri - Tarihi Mekânlar