Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

 


Kağıt bardak / baski / tasarim / izmir / logo / ajans /renk

Kağıt bardak firmaların müşterilerine ikram sunumlarında kendi logo, marka ve sloganlarının baskısı ile yapılmış halde sunum için kullanılan üründür.

Kağıt bardak en çok seminerlerde, özel gün ve gecelerde, fuarlarda ve büyük şirketlerin bekleme salonu olan yerlerinde misafirlerine çay, kahve, su, meşrubat gibi ikramlarında bir seferlik kullanılarak atılan ürünlerdir. Firmalar müşterilerinin bu ikram esnasında dahi kendi reklamlarını görmelerini sağlayarak kendileri hakkındaki olumlu düşüncelerini geliştirmektedir.

Kağıt bardakta tek yada iki renk baskı tekniği günümüzde uygulanmaktadır. Bu ürünler minimum elli bin yada yüz bin üzerinden baskıya girmektedir. Ancak Mavi yeşil ajans olarak yine bir ilke imza attık ve kağıt bardaklara ofset renkli baskı tekniğini getirdik. Üstelik birde minimum adedini bin adede kadar düşürerek herkesin bu imkandan faydalanmasını sağladık.

Kağıt bardak üzerine fuar resimlerinizi, şirketinizin renkli logolarını, ürün resimlerinizi sarmal baskı olarak tasarımını ve baskısını İzmir’deki firmamızda hazırlamakta, baskılı bitmiş kolili bir şekilde teslimatını yapmaktayız.