Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

 


BRANDA BASKILAR

Branda; baskısı / ölçüsü/uygulama/fiyatı/İzmir/modelleri/ajans 


Branda; Reklam sektöründe tabela, bayrak, afiş ve benzeri uygulamalarda kullanılmak üzere baskı yapılabilen malzemedir. Branda baskısı folyo baskısına göre daha düşük kalite baskıdır. Brandanın yerli ve yabancı olarak kullanılan kaliteleri vardır. Uzak doğudan yani Çin den ithal edilen ve Avrupa dökme olarak isimlendirilen brandalar vardır. Avrupa dökme brandalar daha uzun ömürlü daha kaliteli ve daha iyi baskı yapılabilen malzemelerdir. Kurumsal firmalar Avrupa dökme brandayı tercih etmektedir.


Branda baskısı büyük ve küçük afiş, reklam, giydirme, tabela gibi birçok alanda kullanıldığı için malzemesi kaliteli olmalıdır. Branda baskısı yapan makinalar çok değişken ölçülere sahiptir. Yüz seksen santim, iki yüz santim, üç yüz santim, beş yüz santimlik makinalarda basılabilmektedir. Ayrıca UV Baskı yapabilen yeni model makinalar ile brandaların baskı ömrü daha da uzamıştır.


Branda kullanılacağı alana göre basılmalıdır. İç mekan için İç mekan baskı, dış mekan için dış mekan baskı kullanılmalıdır. Baskı sonrası branda afiş olarak kullanılacaksa 4 yanına kuş gözü açılabilir yada kapsül çakılabilir.


Eğer ölçüsü büyük brandalar basılarak kullanılacaksa o zaman ek yerlerinden kaynak yapılmalı, dört kenarı kolon dikiş ile dikilmelidir.


Mavi Yeşil Ajans; İzmir ve Türkiye’de Branda ile reklam materyalleri hazırlayan, baskı, montaj ve uygulamalar yapan, kaliteli, çözüm odaklı, yaptığı işin arkasında duran bir firmadır.