Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

 

CREATİVE

CREATİVE & Creative, reklam ajansınızın sizin için en iyisini tasarlayarak size sunmasıdır. Yani sizin için değil sadece sektör için, ürün için en iyisini tasarlamak, hazırlamak, oluşturmaktır aslında…

Hangi sektörde olursanız olun, tasarımcınız yada ajansınızın size değer katmasını beklemeniz en doğal olanıdır. Ancak bir çok firma bu konuda hayal kırıklığı yaşamaktadır. Ajansına yapmak istediği kampanya hakkında detaylı bilgileri, img, metinleri vermesine rağmen, katalog tasarımlarında, fotoğraf çekimlerinde, kurumsal video yada tanıtım filmi hazırlanmasında, tv, gazete, billboard gibi reklam tasarımlarında istediği sonuca bir türlü ulaşamamaktadır.

Bunun en önemli sebeplerinden bazıları, maalesef istediği ajansa ulaşamaması, işlerini bir yakınına yani uzman olmayan kişilerin ellerine bırakmak diyebiliriz. Hal böyle olunca firma olduğu yerde bocalamakta ancak yüksek bütçeler çöpe gitmektedir.

Mavi yeşil ajans; Sizler için başlayacak olan kampanya, lansman satışları, ve bir çok reklam mecralarında sizlerin fikirleri en ince ayrıntısına kadar almakta ve bu aşamadan sonra kendi ekibi ile toplantılar ve ekip çalışmasıyla, istediğiniz konu hakkında yada tasarım ve reklam mecrasında, fotoğraf ve video çekimlerini, tv reklam kampanyalarını, gazete ve dergi tasarımlarını, sosyal medya mecralarını, internet reklamlarını sizi en güzel anlatacak şekilde hem tasarım hem de metin yazarlığı, slogan gibi bir çok materyali kendi ekibi ile üretmekte, onaylanan tasarımların baskısını yada anlaşmalarını ilgili firmalarla yapmakta ve sonucunu takip etmektedir.

Böylece hem reklam için ayırdığınız bütçenin doğru ellerde size maksimum dönüş yapacak şekilde harcanmış, hem de istemiş olduğunuz kampanya ve ürün satışları gerçekleşerek firmanızın hedefleri tutmuş ve kazancınız yükselmiş olacaktır.

Şunu net olarak söylemek isteriz ki Mavi yeşil ajans size olması gereken reklam ve promosyon harcamalarında asla bütçenizi sarsacak yada sokağa atacak hiçbir oluşumun içene çekmemektedir.