Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

 

Diğer Promosyon Ürünleri

Çakılar / termoslar / not tutucu / fenerler / kül tablası / bardak altlığı / metreler / baskısı / tasarımı / izmir

Diğer promosyonlar olarak adlandırdığımız promosyon ürünleri oldukça çeşitlidir. Çakılar, termoslar Not tutucu, fenerler, kül tablası, metreler bunlara birer örnektir.

Çakılar promosyon için kullanılan ürünlerdendir. Deniz ürünleri firmaları , avcılık, mobilya gibi firmaların tercih ettiği ürünlerdir. Üzerine lazer baskı yapılmaktadır.

Termoslar sıcağı sıcak soğuğu soğuk olarak koruduğu için daha çok malzemeciler, turizm firmaları gibi firmaların yaptırdığı üzerine serigraf baskı uygulanabilen ürünlerdir .

Not tutucu masa üzerinde her an gözünüzün önünde olmasını istediğiniz ürünleri tutmaya yarayan, promosyon ürünüdür. Baskı alanı oldukça küçük olmasına çok kullanışlıdır. Serigraf baskı tekniği ile baskıları yapılmaktadır.

Fenerler günlük hayatta kullandığımız bir ucunda anahtarlık diğer ucu ise fener olarak kullanılan baskılı ürünlerdir. Yaydıkları ışıklar oldukça mesafelidir.

Kül tablası eski günleri arasa da yine de promosyon olarak yaptırılmaktadır. Özellikle sigara içilen açık havalarda kullanılmaktadır.

Şerit metreler üzerine damla etiket yapılarak müşterilere dağıtılan promosyon ürünlerdir. Damla etiketler renkli baskı olabilir. Böylece firma reklamınız daha çabuk yapılmaktadır. Gök mavi renginde ve bir çok renkte metreler bulunmaktadır.

Mavi yeşil ajans olarak diğer promosyonlar adı altında gösterdiğimiz bütün promosyon ürünlerin baskısını hazırlayarak, istediğiniz tasarım ile yapmakta, böylece size çok önemli bir promosyon sağlamış bulunmaktayız.