Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

 


3d modelleme/ mimari çizim/ reklam/ tasarım/ dış mekan modelleme/ izmir / ajans/

Günümüzde inşaat sektörünün hızla büyümesi, kişisel ofis, daire, ev ve benzeri özellikli tasarımların artması mimari modellemelerin ne kadar önemli olduğunu ortaya koymaktadır.
 

Binaların dış mekan tasarımları göz alıcı mimari özellikleri insanları her zaman hayran bırakmıştır. Günümüzde hala tarihi eserler ve çizimlerini, tasarımlarını yapan mimarlar konuşulmaktadır. Bu açıdan dünyada hızla mimari görselleme modernize olmakta ve yepyeni bir boyut kazanmaktadır.
Bütün bu açıklamalar doğrultusunda şunu çok iyi anlamamız gerekiyor ki yapılacak olan inşaatın nerede ne zaman ne nasıl yapılacağı kadar kimin çizim yapacağı, görselleştirmeyi nasıl yapacağı çok daha önem kazanmaktadır.

Sizlere sunduğumuz örneklerin tasarımını, görsellemesini yapan mimar İsmail Dağdaş ve ekibidir. Siz de inşaat projesi, ev, ofis, konut kısacası her türlü yapı tasarım, çizim ve görselleme işlerinizde sizlere çözüm ortağı olmak için ekibimizle hazırız. Gelin projenizi birlikte tasarlayalım, birlikte çizelim, birlikte modelleyelim, katalog çalışmalarını, reklam tasarımlarını hazırlayalım.

Mavi yeşil ajans olarak İzmir ofisimizde dış mekan mimari görselleme ekibimizle her türlü 3d, 4d modelleme çizimlerinizi yapıyoruz.