Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

 

Google Reklamları

Adwords / reklam / anahtar kelime / görüntülü / etkileşim / arama / fiyat / ajans / izmir

Adwords reklamları firmanızın ve ürünlerinizin, kampanya ve tanıtımlarınızın müşterilerinize ve hedef kitlelerinize en iyi ve etkili şekilde ulaşmanızı sağlayan araçtır.

Adwords reklamları, Dünya’nın en büyük ve gelişmiş arama motoru olan Google başlatmış olduğu reklam politikası ile internet reklamları ve reklam piyasasına yepyeni bir soluk getirdi. Oluşturduğu reklam ağı ile yeni bir yol açan Google adwords reklamları en çok tercih edilen reklamlar olmuştur.

Reklam piyasası adwords reklamları ile yeni bir ivme kazanmış, yayınlanan reklamların her detayının en ince ayrıntısına kadar önünüze gelmesi, reklama yön verebilmek ve istenilen reklamların yayınlanmasındaki en ince ayrıntı reklam sektörünü bambaşka yerlere taşımıştır.

Adwords reklamı verecek olan firma, öncelikle Google uzmanı ajans ile iletişime geçmeli, sektörü, hedef kitlesi ve bütçesini detaylı bir şekilde açıkladıktan sonra, ajansın kendisi için hazırlayacağı raporu beklemelidir.

Mavi yeşil ajans olarak Adwords reklamları konusunda uzman kadromuzla sizlere hizmet vermekten gurur duyarız. Uzman kadromuz ile sizi ziyarete gelerek kampanyanız hakkında yapacağımız toplantı ile işe başlamış oluruz.

Kampanya ve tanıtım detaylarını sizden aldığımız bilgiler doğrultusunda ekibimizle değerlendirir, gerekli olan reklam çalışması için ilk adımımızı atarız. Reklam konusu seçildikten sonra örneğin arama ağı ve görüntülü reklam olmak üzere iki kampanya hazırlanacaksa, bunu için ilk önce sektör incelemesi, google_reklamlari site analizi, anahtar kelime seçimi ve kampanya yayın tarihleri ve saatleri ile alakalı detaylı toplantı yaparız.

Ön hazırlık yapıldıktan sonra arama ağı için kampanya detayı, etkileyici başlık, içerikli bir alt bilgi telefon numarası ve google_reklamlari sitesi eklemeleri ile reklam oluşturulur. Hazırlanan reklam metni anahtar kelimeler belirlendikten sonra tespit edilerek birbirlerine aplike edilir. Burada anahtar kelimeler çok önemlidir. Anahtar kelimeler çok ziyaretçi alan ve araması çok yapılan sektörü en iyi şekilde anlatan dar ya da geniş aramalar seçilerek, bu kelimelerin tıklama başı maliyetlerini, anahtar kelimelerin gücünü tespit ederek ve birkaç kelimeden oluşan anahtar kelimeler seçilmelidir.

Anahtar kelimelerin belirlenmesinden sonra yerleşim, konum, ilgi alanları ve yeniden pazarlama teknikleri istek ve sektör dahilinde hazırlandıktan sonra reklamlarımız yayına hazır hale getirilir. Bundan sonra reklam takipleri yapılarak bu reklamların belirlemiş olduğumuz özel yayın saati yada özel olarak yayınlacak bölgelere göre analitik çalışmaları yapılarak bu çalışmaların raporlaması hazırlanır ve gerekirse buradan yola çıkarak reklamlarımıza yeniden yön verebiliriz.

Görüntülü reklam ağında bennar çalışmalarını grafik tasarımcı arkadaşlarımız hazırlayarak Google’ın belirlemiş olduğu ölçüler doğrultusunda sizin istediğiniz formatta yani jpeg, png, flash big hazırlayarak yayına eklenebilmektedir. Yeniden pazarlama yapılacaksa google_reklamlari sitesine ekleyeceğimiz bir kod ile müşterileriniz sizin sitenizi ziyaret ettiğinde ve bu ziyaretten sonra tekrar kendi ürünlerimizi bu ziyaretçilere göstermek istediğimizde devreye girmektedir.

Etkileşim reklamları ise bir diğer görüntülü reklam türüdür. Burada müşteri yayındaki reklamımızla etkileştiğianda reklam devreye girer. Yani bir video reklamı yada bir görsel reklam hazırladığımızda müşterileriniz yada Googleda diğer sayfalara girerek sizin reklamlarınızla karşılaşan kişiler reklam üzerinde mausla 2 sn beklemeleri durumunda etkileşime geçen reklamlardır.

Mavi yeşil ajans Adwords reklamları konusunda uzman ekibi ile beraber uygun bütçe dahilinde sizin ürün satışınızı ve şirket tanıtımınızı en iyi şekilde yaparak kısa sürede ürünlerinizin satışını artırmakta ve marka bilinirliliğinizi sağlayarak sizi istediğiniz kişilere gösterebilmekteyiz.