Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

 


Davetiye / düğün / iklim / baskı / katalog / internet / tasarım / sipariş / ajans / matbaa / izmir
İklim davetiye ürünü adını firmanın adından almaktadır. İklim davetiye modeli düğün davetiyelerinden oluşmaktadır. Düğün ve nişan törenleri için tasarlanan bu davetiyeler özel günler içinde kullanılmaktadır.

Nasıl Yani?
 
İklim davetiye kataloğunun içeriği oldukça zengindir. Bir kutu içerisinde yüz adet davetiye bulunmaktadır ve zarf fiyatlara dahildir. Tasarımı hazır olan davetiyeler kataloglar halinde ve web sitemizde mevcuttur. Davetiyeler kutular halinde her bir parçası ayrı olarak verilmektedir. Bu açıdan gerekli olan katlama, yapıştırma, birleştirme gibi işlemler müşteriye aittir.  
İklim davetiye kataloğu İklim firmasının bir ürünüdür ve üretimi İzmir’de yapılmaktadır. İzmirde üretilen davetiyeler hem internet sitemizde hem de kataloglar vasıtasıyla sizlere rahatlıkla ulaşmaktadır. Sipariş verirken buradan beğeneceğiniz modelin kod numarasını, adet bilgisini ve içeriğinizi bize göndermeniz yeterli olacaktır.Baskı işlemlerimizi İzmir’de tamamlayarak güvenilir kargolar ile davetiyeleri zamanında sizlere ulaştırmaktayız. Düğünler genellikle yaz mevsimlerinde gerçekleştiğinden dolayı iklim davetiye katalogdaki ürünlerin yenilemesini kış aylarında yapmaktadır. Ayrıca ürünün basımı ve stoklanması da kış aylarında yapıldığı için bazı ürünler yazın erken tükenebilmektedir. Böyle sıkıntılarla karşılaşmamak için öncelikle davetiye siparişinizi önceden bildirmeli yada mavi yeşil ajans2ı tercih etmeniz gerekir.  

Mavi Yeşil Ajans olarak hem İzmir ofisimizdeki kataloglarımızla hem de internet sitemizde iklim davetiyenin modellerine ulaşabilir, beğendiğiniz modeli çok kısa süre içerisinde tarafımızdan teslim alabilirsiniz.