Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

 


İnternet / reklam / site / haber / Google / adwors / facebook / youtube / fiyat / tasarım / ajans / izmir


İnternet reklamları günümüzde popülaritesi en çok artıran reklamlardır. Markanızın, kampanyanızın yada ürününüzüm uzman reklam ajansları tarafından tasarlanılarak internette yayınlanma şeklidir. Ancak yayınlanacak site yada Google reklamlarına göre tasarımlar farklılık gösterebilmekte, reklam içerisine link yada video gömerek yayını özelleştirebilirsiniz.
 
Eğer Google reklamları ile tanıtım yapacaksanız, reklam ajansınızı çok iyi seçmelisiniz. Ajansınız; hangi anahtar kelimelerin kullanılacağı, size ve müşterilerinize özel reklam saatlerinin belirlenmesi, reklam tasarımlarının etkileyici ve anlaşılır olması, en çok nerelerden hangi müşterilerin nasıl sitenize girdiği, ne kadar süre kaldığı ve tıklanma oranları, ne kadar ücret ayırmanız gerektiği gibi bir çok konuda sizlere yeterli bilgiyi sunması gerekmektedir.

Youtube ve Facebook gibi sosyal ağlara reklam verirken de yine yukarıdaki kriterleri göz önüne alarak tasarım yapılmalı ve reklam verilmelidir. Tasarlanan reklamlar sosyal medya yada site içeriğine göre seçilmeli sizin ürününüz yada markanızla ilgilenen kişilerin bulunduğu alanlarda gösterimi sağlanmalıdır.

Günümüzde internet reklamları deyince akla gelen bir başka yöntemde haber ve blog sitelerine reklam vermektir. Sürekli güncellemesi yapılan bu siteler reklam sayesinde sizin hem ziyaretçilerinizi hem de sitenizin değerini artırır. Üstelik bu sitelere verilen reklamlar tıklansa bile herhangi bir ücret ödememektesiniz. Mavi yeşil ajans olarak izmir haber ajansı haber sitesinde reklamlarınızı kolayca yayınlamanızı sağlamaktayız. İzmir haber ajansı hem yöresel haber konumunda oldukça fazla okunmaya sahip olup, reklamlarınızın müşterilerinize kolayca ulaşması sağlanmaktadır. Tanıtım haberi bu haber sitelerinde haber olarak yapılarak ürününüz hakkında daha detaylı bilgi de verebilirsiniz.  

Mavi yeşil ajans olarak, internet reklamları için sizlere hem adwors hem de sosyal medya reklamları konusunda hizmet sunmakta izmir haber ajansı olarak reklam alanlarımızda sizlerin reklamlarına kolayca yer verebilmekteyiz.