Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

 


İŞ ÖNLÜKLERİ

İş önlükleri genel olarak İdari Personeller, Şefler, Laboratuvar Elemanlari, fabrika veya atölye çalişanlari, tarafindan kullanilirlar. Sizin için diktiğimiz iş önlükleri kumaş kalitesi ve dikimi ile firmanizin çalişanlarina şik bir görüntü ve estetik katacaktir. Sizde personeliniz için İş önlüğü düşünüyorsaniz renk tercihi yaparken özgür olabilirsiniz. İş önlüklerinizi firmanizla özdeşleşmiş renklerle üretebiliriz. Bunun için satiş temsilcimiz ile görüşerek Tercih ettiğiniz renk ve modelleri bizimle paylaşabilirsiniz.

İş önlüklerinizi standart bir yöntemle, üstte 1 Cep, Altta 2 Cep, Kuşak ve Yirtmaç şeklinde veya sizin tercih ettiğiniz farkli cep, model ve kesim tercihlerinizi dikkate alarak da üretebiliriz. Önlük standardinda bulunan (4) dört Adet düğme içinde yine fikrinizi alabiliriz. İş önlüğü üretimimizde genel olarak özel kumaşlar kullanmaktayiz. Firmaniza özel ürettiğimiz iş önlüklerinizi daha uzun ömürlü kullanabilmeniz için yikama talimati konusunda da sizleri bilgilendiriyoruz. 


MAVİ YEŞİL AJANS olarak İzmir de yillarin vermiş olduğu birikim ve tecrübemizle siz müşterilerimize iş önlükleri baskisi, tasarimi, baski ve hazirlama işlemlerini hizli ve özenle yürütmekteyiz.