Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

 


AÇIK HAVA REKLAMLARI
Açıkhava reklamları olarak adlandırılan 100’lerce reklam mecrasına rastlamak mümkündür. Açık hava reklamları yalnızca firmaların tanıtıcı veya yönlendirici tabelaları değil, Her an her yerde karşımıza çıkabilecek görsel veya işitsel mecralar bütünüdür. Açık hava reklamlarının arıyt edici tek özelliği, İnsanların işyerlerinden, sosyal yaşam alanlarından veya evlerinden bağımsız dış mekân reklam mecraları olmasıdır.

İzmir’de Açıkhava reklamcılığının çok yaygın olduğu görülse de, bir anakent olması nedeni ile bu anlamda oldukça zayıf olduğunu biliyoruz. İzmir’in bazı semtleri Açıkhava reklamları konusunda ciddi anlamda gelişmiş olsa da, bu anlamda eksikliğin olduğu şehirlerden biri olduğu da kabul edilebilir. Açık hava reklamları ile alakalı aklınıza her ne geliyorsa sizin çözüm ortağınız olabiliriz demektir. Açık hava reklamları konusunda size en iyi hizmeti verebilmek için mücadele vereceğimizden şüpheniz olmasın. İhtiyaçlarınız doğrultusunda bize ulaşarak alanında uzman danışmanımızdan fikir alabilir, fiyatlar ve uygulamalar için açık hava reklam referanslarımızı temin edebilirsiniz.

Firmaların gerek iş yerlerinin dış kısmına gerekse sokak, cadde, bina ve bilbord gibi alanlara yerleştirerek kendilerini o yer ve yöredeki herkese ifade edebilmek için hazırlattıkları reklam ürünleridir.

Öncelikle kendi kurumlaı için yaptırılan tabelalar ve görseller çok önemlidir.Bu görseller firmanın çalışmasının da bir parçasıdır.O açıdan Açıkhava reklamcılığı firmaların görüntüsü ve sunumu açısından önemli olduğu için hazırlamalar da titzlikle yapılmalıdır.Yapılacak olan çalışmalar ve uygulama yerleri özenle seçilmeli, yüz de yüz verimli olması için ciddi etüt ve analizler yapılmalıdır.Kullanılacak malzemeler özenle seçilmeli, firmanın yapısına uygun olarak kullanılmalı, gereksiz masraflardan kaçınılmalıdır.Mavi Yeşil Ajans olarak Açıkhava reklamcılığında müşterilerimizindirektif ve isteklerini göz önüne alarak saha çalışmalarını tecrübeli ekiplerimizle analiz etmekte,tasarım ve montaj aşamasını hızlı ve verimli hale getirmekteyiz.