Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

 

2017 Model Ajandalar

Ajanda / çeşitleri / baskısı / fiyatı / ajans / izmir

2017 model Promosyon ajanda ve organizer; 365 gün sistemine göre hazırlanan 10 cm x 14 cm, 14 cm x 20 cm, 16 cm x 23 cm, 17 cm x 24 cm, 20 cm x 28 cm ebatlarında içerisi çoğunlukla çizgili, sarı veya beyaz zemin olan başında uluslararası bilgiler ve kodlar olan sıvama, termo ve suni deri seçenekleri ile hazırlanan elemanlardır.

Ajanda yılbaşı yaklaştığında firmaların en çok aradığı üründür. Günlük çizelge tutan, ödeme sistemi ayarlayan, randevu, buluşma çek senet gibi ileri tarihlerin kayıt edilmesi için vaz geçilmez bir üründür. Ajanda yeni yıl yaklaştığında yeniden tasarlanarak hazırlanır ve çeşitleri ile beraber müşterilere sunulur.

Müşteriler ister hazır suni ya da termo deri ajandayı, isterse özel yaptırdığı sıvama kapaklı ajandayı kendi müşterilerine hediye etmektedir. Hazır ajandalar uzak doğuda imal edilerek ağustos, eylül yada ekim aylarında Türkiye’ye getirilerek satılmaktadır. Türkiye’de üretilen ajandalarda vardır. Bu ajandalarda yurtdışında üretilen ajandalar gibidir. Ancak yerli üretim maliyetleri ve yurt dışında ithal edilmesi yurt içinde üretilen ajanda fiyatlarını yukarılara taşımıştır.

Yurt dışından getirilen ajandaları handikapı ise istediğiniz ürünü istediğiniz zaman bulamazsınız. Çünkü üretilen ürünlerin adetleri daha önceden bildirilmiş ve o adet kadar üretilmiştir. Bunun için siz beğenmiş olduğunuz ürünü eğer alım yaptığınız firmada tükenmiş ise o üründen başka yaptıramazsınız. Ancak yerli üretimlerde istediğiniz ürünün devamı yapılabilmektedir. Ancak buda oldukça maliyetlidir.

Deri ajanda, organizer, tarihsiz defter ve küçük ajanda çeşitlerine sıcak baskı sitemi ile baskı yapılabilmektedir. Bu ürünler belli bir derecede ısıtılan klişenin ajanda üzerine baskı yapması ile o bölgenin yanmasını ve orada sizin bilgilerinizin çıkmasını sağlamaktadır. Ayrıca yeni çıkan teknolojilerle renkli baskı sistemi ile ajandalar üzerine tıpkı plastik kalemlerde olduğu gibi baskı yapılabilmektedir. Ancak bu baskı çeşidi sıcak baskıya göre şimdilik daha pahalıdır.

Organizerler daha çok belirli müşteri kitlesine hitap etmek, prestijinizi artırmak ve müşterinizin gözünde özel hale gelmek için yapılan promosyonlardır. Organizerler içerisinde hesap makinası, kartvizitlik yeri ve dış kısmının çanta şeklinde olması nedeni ile çok şık ve pahalı bir üründür.

Yeni hayata geçirdiğimiz bir sistem ile Organizerler üzerine direk deriyi yakarak tek tek isim yazma işlemini kaldırarak, yine klişe ile yer hazırlanarak, müşterilerin isimleri metal bir etiket üzerine yazılmakta, yine bu etiket organizer üzerinde hazırlanan yere yerleştirilerek kişiselleştirilmektedir.

Böylece müşterinizin gözünde sizin ve firmanızın yeri bir başka olmaktadır. Yine tarihsiz ajanda dediğimiz diğer bir ajanda çeşidi vardir. Bu ajandalar genellikle daha küçük ve daha kibar hazırlanmakta, termo deriden çok şık bir şekilde tasarlanmakta, hepsinde olmamakla beraber bir çoğunda kalem yeri bulunmaktadır. Yine aynı sıcak baskı işlemi bu ajandalar üzerine uygulanmaktadır.

Hazır ajandaların dışında bir de özel hazırlanan ajandalar vardır. Bu ajandaların dış ve iç sayfalarına istediğiniz baskıyı yapabilirsiniz. Dış kapağı sıvama mukavvadan hazırlanmaktadır ve üzerine renkli baskılar yapılabilmektedir. Böylece şirketinizi logosu varsa resmi baskı olarak kullanılmış olur. Ayrıc içerisine broşür gibi ek sayfa ekleme imkanınızda bulunmaktadır.

Günlük hayatımızın vaz geçilmezi olan ajandalar yaşamlarımızı kolaylaştırmakta, sürekli notlar alabileceğimiz ve içerisinde her türlü dökümanları ekleyebileceğimiz ürünlerdir. Ancak şu unutulmamalıdır ki ajandalar kağıtlardan yapılmakta ve kağıtlar ağaçtan yapılmaktadır. Lütfen ihtiyacınız olan kadar bu ürünlerden kullanalım, birkaç firmadan size ajanda hediyesi gelmişse kullanmayacak olduğunuz ajandayı arkadaşlarınıza verin yada geriye iade edin.

Mavi yeşil ajans İzmir’de 2017 model ajanda, 2017 model organizer, 2017 takvimli özel ajanda ve tarihsiz ajanda siparişlerinizi alarak üretimlerini, baskılarını, tasarımlarına özenle hazırlamakta, sizin müşterilerinizin gözünde özel bir yeriniz olması için var gücü ile çalışmaktadır. Web sitemizdeki 2017 ajanda ve organizer kodlarını bizlerle paylaşarak stok durumunu, numune örneğini ve baskının nasıl durduğunu öğrenebilirsiniz. 2017 yılı için size özel yeni ajanda modellerimizi İzmir Yenişehir Ticaret merkezi (Gıda Çarşısı) ofisimizde bulabilirsiniz. Yeni modellerimizi inceleyebilir, ajandaların üzerindeki baskıları test edebilirsiniz. Mavi Yeşil Ajans İzmir ajanda firması olarak sizlere daima en iyisini sunmaya devam ediyoruz.

Adet yüksek olması durumunda klişe bedelini firmanızın karşılayacağı numune baskı yapılmaktadır. 2017 yılında İzmir ve tüm Türkiye'ye 2017 model özel baskılı ajandalarımızı adrese teslim kargo ile göndermekteyiz. Mavi yeşil ajans 2017 model yüzlerce çeşit ajanda ile hizmetinizdedir.