Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

 

Anahtarlıklar

2016 model anahtarlık 2016 model anahtarlıklar aksiyon promosyon izmir anahtarlık baskılı izmir anahtarlık bileklik anahtarlık çeşitleri izmir anahtarlık çeşitleri izmir anahtarlık modelleri 2015 izmir anahtarlık resimleri 2015 araba markası anahtarlıkları bakır anahtarlık izmir damla etiketli anahtarlık döküm anahtarlık izmir anahtarlık izmir firmalara özel promosyon anahtarlık gök mavi promosyon hyundai anahtarlık modelleri promosyon anahtarlık izmir 2016 anahtarlık modelleri izmir promosyon anahtarlık izmir promosyon anahtarlık modelleri izmir anahtarlık promosyon izmir promosyon ajans izmir promosyon firmaları izmir promosyon firmaları 2015 kasa anahtarı kia anahtarlık modelleri kişiye özel promosyon kutulu anahtarlık resimleri lazer baskılı anahtarlık lazer baskılı anahtarlık izmir mazda anahtarlık mercedes anahtarlık promosyon metal anahtarlık mineral krom anahtarlık özel anahtarlık izmir özel imal edilen anahtarlıklar promiks promosyon promosyon anahtarlık 2015 promosyon anahtarlık çeşitleri promosyon anahtarlık izmir promosyon anahtarlık izmirde promosyon anahtarlık modelleri promosyon anahtarlık promiks promosyon anahtarlık yeni promosyon izmir promosyon anahtarlık çeşitleri izmir promosyon anahtarlık model imalat promosyon anahtarlık izmir promosyon anahtarlık promiks renault anahtarlık izmir resimli 2016 anahtarlık şekilli anahtarlık tasarımı izmir toyota anahtarlık çeşitleri yeni imalat anahtarlık modelleri promosyon anahtarlık promiks promosyon anahtarlık 2016 yeni promosyon izmir promosyon anahtarlık baskısı izmir promosyon anahtarlık model imalat promosyon anahtarlık izmir promosyon anahtarlık promiks renault anahtarlık izmir resimli anahtarlık şekilli anahtarlık tasarımı izmir toyota anahtarlık çeşitleri yeni  anahtarlık modelleri yeni imalat anahtarlık modelleri

Anahtarlık / çeşitleri / baskısı / kodları / tasarımı / ajans / izmir

Anahtarlık; anahtarlara takılan özel ürünlerdir kısaca. Anahtarları taşınması kaybolmaması için hazırlanmaktadır. 2016 model yeni Yüzlerce çeşidi olmasına rağmen özel olarak imal edilen anahtarlıklarda vardır. Bu özel imalat anahtarlıklar en az 1000 adet üretilmektedir. Çünkü bu ürünlerin kalıp ücreti bulunmaktadır ve adet sayış az olursa birim fiyat yükseleceği için en az 1000 adet olması uygun bulunmuştur.

Anahtarlıkların özel tasarımı yapılırken renk, ebat ve şekilleri fiyatları etkilemektedir. Özel kalıp hazırlanacak anahtarlıklar için kaç renkte olacağı ve ölçüsü mutlaka belirtilmelidir. Üretim süreleri 15 gündür.

Hazır anahtarlıklar ise hem hazır olması hem de istenilen adette üretilmesi açısından daha çok tercih edilmektedir. Bu anahtarlıklardan metal olanlara lazer baskı, plastik olanlara serigraf ve damla etiket baskı yapılabilmektedir. Bazı metal anahtarlıklarda damla etiket baskı yöntemi ile baskısı yapılabilmektedir.

İnşaat firmaları için ev şeklinde, otomotiv şirketleri için kendi logolarında, diğer sektörlerle alakalı oldukça fazla anahtarlık çeşidimiz mevcuttur. Ayrıca anahtarların üzerine isteğe bağlı olarak lazer markalama yöntemi ile özel isim yapılabilmektedir.

İnşaat firmanızdan ev alan müşterinize bir yüzünde firma logonuz diğer yüzünde ev alan müşterinizin ismi olması çok hoş olur öyle değil mi ? Yada araba satan bir firma yada galeri iseniz veya servisinize gelen bir araç sahibine bu tarz bir sürpriz yapmak firma olarak sizlere ne kadar prestij kazandıracaktır bir düşünün. Mobilya mağazanızdan ev için alışveriş yapan çiftlere, düğün için sizden düğün salonu kiralamaya gelen insanlara yada fotoğraf stüdyosu iseniz çekim yaptırmaya gelenlere, yada belediyelerde nikah kıymak isteyen çiftlere vereceğiniz küçük bir hediye onları ne kadar memnun edecektir.

Anahtarlıkların maliyet bakımından istenilen her bütçeye uygun çeşitleri vardır. Promosyon yaptıracak firmalar kişilerin ellerinde çantalarında kendi anahtarlarını taşımalarını istedikleri için, ve dolayısıyla kendi firma logolarını taşıyarak bedava reklamlarını yaptırdıkları için anahtarlığa önem vermişlerdir.

Mavi yeşil ajans olarak İzmir’de Türkiye’nin her yerine 2016 model anahtarlık baskısı tasarımı hazırlayarak kargo ile sizlere ulaştırmaktayız. Özel tasarım anahtarlıkları sizlere on beş gün içerisinde ulaştırmaktayız. Anahtarlık üzerine her türlü baskı tekniğini kullanmaktayız.