Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

 


DAVETİYE
Davetiye her amaç için kullanılabileceği için çok önemli bir reklam materyalidir. Hepimizin davetiye kelimesini duyunca aklına düğün gelir. Ancak davetiye çeşitleri o kadar fazladır ki sadece düğün vs gibi kısıtlama çok zordur. Davetiyeler hazır ve özel olarak iki kısma ayrılabilir. Hazır davetiyelerin fiyatları özel davetiyelere göre daha ucuzdur.


 
Ancak ölçüleri sabit baskısı yani baskıda yazılacaklar sınırlı olur. Bununla beraber çeşitleri çoktur. Özel davetiyelerin ölçüleri isteğe göre değişebilir. Düğün, nişan ve sünnet için birçok firma katalog hazırlamıştır. İKLİM DAVETİYE çıkarmış olduğu EKİN, İKLİM ve ARAS davetiye katalogları ile bu alanda sektöre öncülük yapmaktadır. Özel davetiyeler istenilen ölçüde ve tasarımda hazırlanmaktadır.  
Bunun için tasarımın özel olarak hazırlandığı, çekimlerin profesyonel ekip tarafından yapıldığı, ölçüleme, kesim, kırım gibi birçok işlemin tam manasıyla mükemmele ulaştığına kanaat getirebilsin. davetiye hazırlanırken ajans yetkilisi ile beraber firma sahibi de tasarımla yakından ilgilenmelidir. Böylece mükemmel bir çalışma ortaya çıkarılabilir. 

MAVİ YEŞİL AJANS olarak İzmir de yılların vermiş olduğu birikim ve tecrübemizle siz müşterilerimize davetiye çalışmaları, tasarımı, baskı ve hazırlama işlemlerini hızlı ve özenle yürütmekteyiz.