Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

 


İş kıyafetleri / personel / işçi / kumaşı / nakış / dikim / fiyat / izmir
İş kıyafetleri fabrika, atölye, inşaat, hastane, okul, resmi kurum ve kuruluşlarda personelin günlük olarak giydiği kıyafetlerin ortak adıdır.

Personel kıyafeti, iş kıyafeti, iş elbisesi gibi bir çok isim adı altında kullanılan bu ürün kışlık ve yazlık olarak 2 model şeklinde hazırlanmaktadır. Kışlık olarak kaban, mont, pantolon, sweartshırt, gibi ürünlerden oluşurken, yazlık ürünler genellikle tshirt, pantolon, tulum, şapka gibi ürünlerden oluşmaktadır.

Kışlık ürün kumaşları ile yazlık ürün kumaşları farklıdır. Kışlık ürünlerde daha çok gabardin ya da 2 ve 3 iplik kumaşlar kullanılırken, yazlık ürünlerde pamuklu yada penye ürünler kullanılmaktadır. İşletmenizde numune eşliğinde yapmış olduğumuz görüşme sonrasında personel sayınızın 100 den az olmamak koşulu ile size özel istemiş olduğunuz kumaştan istediğiniz ürünlerle ilgili numune hazırlamaktayız.

Hazırlamış olduğumuz numunenin şirket satınalma departmanınca onaylanması ile beraber seri üretime geçilmektedir. Üretim aralığımız 15 gündür. Kaliteli kumaş kullanımına özen göstermekte, ürünlerde baskı yerine nakış tercih etmekteyiz.

Dikimleri atölyede yapmakta, ve yine teslimatı fabrikamız olarak anlaşma yapmaktayız. İstediğiniz takdirde size kargo ile ürünleri gönderebilir, yada anlaşmamıza bağlı olarak, özel sözleşme ile sizin fabrikanıza götürmekteyiz. Ürünlerimizin dikiminden ütülenmesine, katlanmasına, nakışına, poşetlenmesine özen göstermekte, her detayına hassasiyetle dikkat etmekteyiz.

İzmir’de yılların vermiş olduğu tecrübe ve birikim ile sizlerinde personel iş kıyafetleri üretimini, dikimini yapmak ve şirketinizin kurumsal açıdan önemli bir engeli aşmasına yardımcı olmaktayız.