Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

 

promosyon / baskısı / renk / çeşitleri / ajans / izmir

2017 Yılına yaklaşırken yeni bir promosyon sezonuna adım atıyoruz. 2017 yılına kadar sitemizde bulunacak yeni promosyon ürünlerimizle sizlerde promosyon 2016 sezonunu bizimle yaşayın karlı çıkın. Erken promosyon yaptırımlarında özel indirimlerimizden yararlanabilirsiniz.

Promosyon ajanda, promosyon kalem, promosyon kalem seti, promosyon anahtarlık, promosyon metal kalem, promosyon kurşun kalem, promosyon plastik kalem, promosyon saat, promosyon tarihsiz defterler ve küçük cep defterleri, promosyon şemsiyeler, promosyon tablolar, promosyon plaketler, promosyon çakmaklar, promosyon masa setleri ve sumen takımları, promosyon çakı, metre, oto kokusu gibi birçok promosyon ürünümüzü sizlere daha iyi hizmet vermek amacı ile yeniledik.

2017 promosyon yılına bizimle girin istediğiniz promosyonu uygun fiyat, özel tasarım ve kaliteli üretime sahip olun…

2017 promosyon yılının tüm İzmir ve Türkiye’deki bütün müşterilerimiz için kazançlı ve bereketli geçmesini dileriz.

NEDEN PROMOSYON YAPTIRMALISINIZ

Firmaların özellikle Yeni Yıl dönemleri başta olmak üzere kampanya zamanları, mevsim ve ürün sezonlarında kendilerini müşterilerine daha iyi tanıtmak, yıl boyunca yada kampanya süresince sürekli göz önünde olmak için hazırlattıkları firma logo ve ilanların basılı olduğu ürünlerdir.

Promosyon yaptıran firmaların zamanla reklam ve kampanya için ayırdıkları bütçelerin geri dönüşünün oldukça fazla olduğunu hissetmiş, kurumsallaşmak adına hazırlatılan bu ürünlerin aylar ve yıllar boyunca müşterilerinin yanında taşıdığı vazgeçilmez bir ürün olması sebebiyle aralarındaki bağı sağlamlaştırmıştır. Promosyon ürün yelpazesi oldukça geniştir.

Yılın her sezonun da hazırlatılabilen promosyon olduğu gibi, sadece yılbaşlarında hazırlatılan takvimler ajandalar gibi ürünlerde mevcuttur. Bu açıdan promosyon hazırlatılırken mutlaka amacına uygun olmalı oldu bitti ye getirilmemelidir. Mavi Yeşil Ajans olarak İzmir’de promosyon çalışmalarında siz değerli müşterilerimize en güzel hizmeti vermekteyiz.

Amacımız; müşterilerimize promosyon olsun diye promosyon yaptırmak değil, sektörünüz ve müşteri potansiyelinize en uygun çalışmaları yaparak maliyeti minimuma indirirken verimliliği maksimuma çıkartmaktır.

NOT: Bu sayfa Promosyon ürünlerimizin Ön izleme sayfasıdır.

Yukarıdaki resimli kutucukları veya aşağıdaki linkleri tıklayarak kategorilerdeki promosyonlarımızı yakından inceleyebilir, Promosyon ürünlerimiz için hangi baskının uygun olduğunu detaylı şekilde görebilirsiniz.

Mavi yeşil ajans yüzlerce ürün ve binlerce renk ve çeşit farklılığı ile sizlere İzmir’de hizmet vermektedir. Promosyon ürünlerinin baskısını, tasarımını, demo baskısını hazırlıyor, İzmir içerisine kendi araçlarımızla, İzmir dışına anlaşmalı kargolarla gönderim yapıyoruz.