Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

 


Şapka

Şapka, yazın Açıkhava ve güneşin bol olduğu yerlerde kullanılan, son yıllarda promosyon ürün olarak çok tercih edilen kullanışlı promosyon ürünüdür.

Şapkalar çoğunlukla uzak doğudan ithal edilmekle birlikte ülkemizde de üretimi yapılmaktadır. Ancak ülkemizde üretilen şapkalar kalite bakımından daha iyi olmakla beraber fiyat bakımından yüksektir.

Personeline günlük kullanımlar için şapka yaptırmayı düşünen kişiler 1. Kalite şapka yani özel şapka diktirmektedir. Ancak promosyon olarak şapka dağıtımı yapmak isteyen firmalar genellikle promosyon ucuz şapka, biyeli şapka yada 2. Kalite şapka yaptırmaktadır.

Yurtdışından hazır getirilen şapkalarda baskı sistemi uygulanmaktadır. Hazır şapkaların üzerine nakış yapılması çok zor olmakla beraber bir bu sorunu çözmüş bulunmaktayız. Ancak üretimini yaptığımız şapkalarda ise ister baskı ister nakış çalışması istenilen logolar da uygulanabilmektedir.

Şapkalar günlük yada birkaç günlük etkinlik için hazırlanacaksa yada siyasi partilerin seçim zamanında miting için kullanacağı şekilde hazırlanacaksa, promosyon şapka yada ucuz şapka yaptırılmalıdır. Eğer şirketinizin yada kurumunuzun müşterilerine dağıtmak için hazırlatılacaksa o zaman ikinci kalite yada biyeli şapkalar tercih edilebilir.

Uzun soluklu kullanımlar için özel şapka dikimi yapılmalıdır. Bu şapkalar diğer şapkalara göre farklılık göstermektedir. Yüzde yüz pamuklu kumaştan üretilmekte, 6 adet kuş gözü kullanılmakta siperliği kalın olmakta içerisinde terletmez astar bulunmakta ve arka emniyet kısmı metal kordondan yapılmaktadır. Dikişleri hazır şapkalara göre daha sağlıklı ve 2 kat fazla yapılmaktadır.

Mavi yeşil ajans İzmir’deki merkezimizde ister ithal, isterseniz özel üretim şapkaların satışı yapılmaktadır.