Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

 


tasarım / kurumsal / kimlik / şirket / ajans / izmir 
Kraft çanta ; Karton çantalara göre daha ince kağıda basılan daha az maliyetli kullanımı ve imalatı daha kolay olan çantalardır. Ortalama seksen, doksan ve yüz gram beyaz yada kahverengi Kraft kağıda baskı yapılarak elde edilen bu çanta ürün satışı fazla olan firmalar tarafından kullanılmaktadır.
 

Bizim imalatını yaptığımız Kraft çantanın önemi üzerine ofset tabaka baskı ile renkli baskı yapılabilmesidir. Bu özelliği ile Türkiye’de ilk ve tek olan bu çanta üretimi tamamen otomatik makinalarda imal edilmektedir.


Ülkemizde üretilen Kraft çantalar bobin kağıt’tan ve klişe mantığı ile basılmaktadır. Her renk ayrı bir klişe ve baskı olduğu için renkli baskılar ya da resimli baskılar bu baskı tekniğinde tercih edilmemektedir.
 


Ancak ülkemizdeki ilk ve tek renkli çanta makinası olan çözüm ortağımız printer ofset ile beraber yürütmüş olduğunuz çalışma doğrultusunda artık Kraft çantalara renkli baskı yapılabilmekte ve tamamen makine üretimi olduğu için oldukça şık ve sağlam üretim yapılmaktadır.

Kraft çanta imalatında en önemli özelliklerden bir tanesi de bin adet ve istenilen ebatta üretim yapılabilmesidir. Günümüzde hem işletme maliyetleri açısından hem de depolama problemleri açısından en az on bin ve üzeri baskı yapan makinalarla çalışan firmalar zor durumda kalmaktaydı. Hem o ay satamayacağı ürünün çantasını stok yapmak zorunda kalıyor ve hem de mecburi olarak ödemesini yaparak depo masrafı çıkıyordu.

Artık bu sıkıntılarınıza bir son vererek bin adet Kraft çantaya renkli baskı yaparak ve istediğiniz ebatta hazırlayarak birkaç gün içerisinde sizlere kolaylıkla teslim etmekteyiz.

Mavi yeşil ajans olarak; İzmir ve Türkiye’de ilk kez üretimine başlanan ofset baskılı Kraft çanta imalatımız ile siz müşterilerimizin hizmetindeyiz. Unutmayın adet, ebat ve baskı rengi sorunu olmadan çok kısa sürede teslimat gerçekleştirmekteyiz.

Mavi Yeşil Ajans olarak profesyonel ekibimiz ile beraber hava ve yer çekimlerini havadan resim ve fotoğraf çekimi işlemlerinizi gerçekleştirmekte uygun maliyetler ve sabit fiyat garantisi ile İzmir ve Türkiyenin her bölgesinde sizlere hizmet vermekteyiz.