Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

 


BLOKNOT VE BLOKKÜP HAZIRLAMA

Bloknot; daha çok a4 ve a5 ölçüleri olarak hazırlanmaktadır. Çoğunlukla kareli olmakla beraber çizgili ve boş olarak ta tasarlanmaktadır. Bloknotlara özellikle fuar ve açılış zamanlarında daha çok ihtiyaç duyulur. Özel ebat istekleri de tasarlanarak yapılabilir. 

Bloknotun uygun ve ucuz olmasını isteyenlere üstten tutkallı kapaksız ve içler tek yada iki renk baskılı hazırlanır. Kapak takmalı ve kapakları baskılı bloknot ve spiralli bloknotlar maliyeti artırmakta ancak kaliteyi getirmektedir. Bloknot hemen hemen her sektörde kullanılan bir promosyon ürünü olduğu için çok tercih edilmektedir. 

Blokküp de bloknot gibi çok tercih edilen masa üstü ürünlerindendir. Dış kutusu renkli baskılı iç kağıtları 1. Hamur kağıttan ve tek renk basılmaktadır. Küp içerisinde beşyüz ve seküzyüz adet kağıt bulunur. Bu kağıtlar ozel ebatlarda kesilerek küplerin içerisine doldurulur.  

İsteğe bağlı olarak özel tasarımlar hazırlanmaktadır. Bıçaklı kesimlerle beraber küp bloklar çok özel çalışmalar haline gelmektedir.  

Maviyeşilajans olarak İzmir de yılların vermiş olduğu birikim ve tecrübemizle siz müşterilerimize bloknot ve küp blok çalışmaları, tasarımı, baskı ve hazırlama işlemlerini hızlı ve özenle yürütmekteyiz.