Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

 

Neden Mavi Yeşil Ajans ?
mavi yeşil ajans

Mavi Yeşil Ajans ile çalışarak;
Profesyonel kalite ve ciddiyet görürsünüz,
Gerçek ve optimum maliyetleri görürsünüz,
Memnuniyetinizi garanti altına almış olursunuz,
15 Yıllık tecrübe ile harmanlanmış hizmet alırsınız.

Amacımız;

Estetik yalanlarla sizi kemirmek değil!
Ticari öncelikleriniz doğrultusunda size uygun Net mesaj veren reklamlar planlayarak sizi olmazsa olmaz yapmak ve çok satan /Çok hizmet veren markalar haline getirmek.
Unutmayınız! Çaresizseniz Çare Sizsiniz.

Marka anlayışımız;
Benzer ürünleri ve/veya hizmetleri başkalarının ürün ya da hizmetlerinden ayırt etmek üzere belirli bir hizmetin sunulması sırasında kullanılan ayırt edici İşaretler, Sözcükler, Sayılar, Harfler, Şekiller, Ürünün Şekli veya Ambalajı ile bunların birlikte sunuluşlarına biz marka diyoruz. Ve çabamız sizleri tercih edilen markalar haline getirmek olacaktır.

Reklam Anlayışımız ;
Reklamlarınızı Arz, talebe göre doğru tespitlerle yerinde ve zamanında planlamak.
Çünkü biz biliyoruz ki! Susattıramadan Su sattıramayız.

Stratejik yaklaşımımız;
Bugünkü işlerimizi mükemmel yöneterek, uzun vadede kalıcı başarılar elde etmek.
Daha şimdiden! Değişime Hazır olun.

Çalışma Kriterlerimiz ;
Mavi Yeşil Ajans ilke olarak, kendi hizmetini finanse eder, Reklam veren Firmanın reklamını
finanse etmez. Öte yandan Reklam veren firma kendi işi için yaptığı ödeme, Ajansımızın ya da bir başka firmanın finansmanında kullanılamaz. Reklam veren firma doğrudan veya Reklam veren firma yetkilisinin onayı ile tarafımızdan mecra kuruluşu ile yapılmış anlaşmada belirlenen ödeme zamanları ve koşulları aynen uygulanır.
Mavi Yeşil Ajans tarafından üçüncü kişilere yaptırılan işlere ait fatura ve harcama belgeleri istendiğinde bu belgeleri Ajansımıza ait fatura ile birlikte müşterimize gönderiyor, Müşterilerimize karşılıklı azami kolaylığı gösterip yapılan işlerle ile ilgili çalışmaların muhasebe kayıtları önceden haber verilmek koşulu ile Reklam veren firma yetkililerine sunuyoruz.

Mavi Yeşil Ajans olarak Gizliliği esas alıp, Müşterilerimizden aldığımız ve Müşterilerimiz adına yürüttüğümüz, araştırmalar ve elde ettiğimiz bilgileri, Reklam veren müşterimizin izni olmadan işin gerçekleştirilmesinde görev alan üçüncü kişiler de dahil olmak üzere hiç kimseye vermemeyi/paylaşmamayı taahhüt ediyoruz. Aynı şekilde, Müşterilerimizden de tarafımızca kendisine sunulan reklam konsepti, metni, tasarımı vb. yaratıcı çalışma ürünlerinin gizliliğine uymayı, kabul edilmeyenleri kullanmamayı ve üçüncü kişilerle paylaşmamayı taahhüt etmelerini istiyoruz.

Olası bir durumda İptal veya düzeltme nedeni Ajansımız tarafından veya bağlantı kurduğumuz üçüncü kişilerden kaynaklanmıyorsa, Ajansımız açısından bir mücbir sebebe dayanmıyorsa, Reklam veren firma; Ajansımızın ve/veya üçüncü kişilerle iş bağlantılarından doğan harcama ve yükümlülüklerini karşılamayı taahhüt eder.
Performans Odaklı Değerlendirme ile kararlaştırılan ücretlendirme müşteriye sunularak Yapılacak işin kalitesi esas alınır ve buna uygun kriterler müşterinin talebi doğrultusunda uygulanır.
Mecralara ödenen net yayın ücretleri (açık hava mecrasındaki satın alma ve yer kiralama ücretleri, afiş yapıştırma, ilan dağıtım giderleri, radyo reklam ajanslarına yapılan ödemeler vb. dahil) Basın ilanları (gazete, dergi vb.); her türlü basılı malzeme (afiş, afişet, pankart, broşür, katalog, kitap, dergi, yıllık rapor, takvim, ajanda, çıkartma, etiket vb.); açık hava malzemesi (bilboard, duvar- yol panoları, stad panoları, ışıklı tabela, bez afiş, bayrak, flama, hediyelik eşya, vb.); TV, sinema filmleri, radyo programları ile ilgili her türlü yapım giderleri Sponsorluk, satış noktası tanıtımı, event organizasyonları, doğrudan postalama, pazarlama, tüketici ve satış promosyonları, reklamı tamamlayıcı diğer pazarlama ve iletişim faaliyetlerinde önceden önerilen ve onaylanan fiyat ve ücretler Araştırma giderleri (stratejik araştırmalar, tüketici davranışları, ürün kabulü ve pazar araştırmaları vb.) Komisyon uygulanmadan fatura edilecek giderler,Vergiler ve Reklam veren firmanın işi için yapılan şehirlerarası ve yurt dışı seyahat giderleri Performans odaklı çalışmalar olduğu için Reklam veren firma tarafından karşılanır.

Sayın yetkili;
Sizde müşteri portföyünüzü arttırmak, kazancınıza kazanç katmak, sizi tanıyan değil, tanımayan kitlelere ulaşmak istiyorsanız; Artık tüm Türkiye’ye hitap eden, adınızı marka yapacak bir medya planlayıcısı istiyorsanız
Mavi Yeşil Ajans’ta buluşalım. Çünkü biz biliyoruz ki, siz kazandıkça biz varız. Saygılarımızla hayırlı işler, bol kazançlar dileriz.