Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

 


ONE VİSİON BASKILAR

Onevision; baskısı / ölçüsü/uygulama/fiyatı/İzmir/tasarımı/ajans 


Onevision; dilimize İngilizceden giren bir terim olup Türkçe reklam sektöründe; İçeriden bakıldığında dışarıyı gösteren dışarıdan bakıldığında içeriyi göstermeyen malzeme olarak bilinmektedir.


Onevision ülkemizde folyo ve branda kadar eski kullanılan bir reklam elemanı olmamakla beraber özellikle son dönemde dış mekanları cam kaplı iş yerlerinin vazgeçilmez reklam elamanı olmuştur. Folyo uygulamasında içeride oturan kişi dışarıyı görememekte ve folyonun arka kısmı yani beyaz olan kısmını gördüğü için hoş bir görüntü oluşturmamaktadır.


One vision bu sıkıntıyı ortadan kaldırarak, mekanın içerisinde bakıldığında camda bir baskılı malzeme olmadığı ve dışarısının net bir şekilde görüldüğü, dışarıdan içeriye bakıldığında ise ışığın durumuna göre reklam elemanı uygulamasının var olduğu ve içerisinin görünmediği bir ortam oluşturmaktadır.


Onevision normal folyo baskılara göre daha pahalı bir malzemedir ve uygulaması daha zahmetlidir. Üzerindeki baskı çok kaliteli olması gerektiği için, kullanılan boya ve baskı makinası kaliteli olmalıdır.


Mavi Yeşil Ajans; İzmir ve Türkiye’de onevision baskı, montaj ve uygulamalar yapan, kaliteli, çözüm odaklı, yaptığı işin arkasında duran bir firmadır.