Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

 

Ahşap Usb Bellek

ahşap bellek modelleri ahşap bellek modelleri ahşap flash bellek yüksek kapasiteli flash bellekler ahşap usb flash bellek

ahşap / usb bellek / flash bellek / baskisi / kapasite / fiyati / ajans / izmir

Ahşap usb bellek dış kısmı ahşaptan yapılan ürünlere verilen isimdir. Dış kısmı ahşap olan bu ürünlerin cip takılan yerine istenilen kapasitede cip takılarak usb bellek haline getirilmektedir. Artık tek tip usb bellek yerine istenilen model ve şekilde flash bellek üretimi yapılabildiği için özellikle ahşap üzerine çalışan mobilya, dekorasyon, kereste ve benzeri firmaların en çok tercih ettiği ürünlerdir. Bu kategoride oldukça fazla ürün modelimiz olmasına rağmen isteğe bağlı olarak bizim modelimiz olmayan ve modeli sizin tarafınızdan sunulan ürünlerde hazırlanabilmektedir. İstediğiniz bilgi usb flash bellek içine yerleştirilebilmekte, ayrıca bu yerleştirilen bilgiler silinmez hale getirilebilmektedir.

Mavi yeşil ajans olarak 2 gb, 4 gb, 8gb, 16gb, 32gb ve 64gb kapasiteli ahşap usb flash bellekleri sizin için ürettirilmekte, son teknoloji baskı makinalarımızda baskıları ister renkli uv, ister lazer olarak yapılmaktadır.