Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

 

Promosyon Araç Kokuları

Araç kokusu / oto kokusu /mendil / adet / ebatları / baskısı / çeşitleri / ajans / izmir

Promosyon oto kokusu ve ıslak mendiller araba firmaları, servisler, tamirhaneler, sigorta şirketleri gibi firmaların daha çok yaptırdığı promosyon ürünlerdir.

Oto kokusu yada araç kokusu araçlarda aynalığa asılan karton şeklinde üzeri çift taraflı baskılı ve özel kesimli olarak yapılmakta olduğu gibi yine ızgaralığa takılarak otomatik olarak koku yayan araç kokuları da mevcuttur. Karton olarak hazırlanan oto kokuları maliyetleri diğer kokulara göre daha düşüktür. Logo yada kampanyanızı iki tarafa koyarak promosyon üründen maksimum verim alınmaktadır.

Araç kokusu yaklaşık bir hafta dayanabilmekte, koruyucu naylon içerisinde açılmadan uzun süre muhafaza edilebilmektedir. Ayrıca istenilen şekilde kesim yapılarak size özel maskot, yada logo halinde baskısı yapılabilmektedir.

Islak mendil yada kolonyalı mendiller ise genellikle 10 yada 15 adetten oluşmakta parfüm yada kolonya kokusu kokmakta ve araçlarda oldukça fazla kullanılmaktadır. Bu ürünün etiket kısmına firma baskılı yapıldığı gibi, klişe bedeli ödenmesi ve adet artırılması durumunda komple kağıt baskılı yapılabilmektedir.

Mavi yeşil ajans oto kokusu yada araç kokusu, mendil gibi promosyon ürünlerini ogo baskılı olarak hazırlayarak ipromosyon malzemesi olarak sizlere ulaştırmaktadır. Bu ürünlerin üretimi bir hafta ile on gün arasında değişmektedir.