Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

 

Promosyon Bardak

Bardak / porselen / seramik / baskısı / çeşitleri / fiyatı / ajans / izmir

Promosyon bardaklar çok tercih edilen ve kişiselleştirilebilen ürünlerden biridir. Seramik ve porselen ürünler üzerine renkli baskı yapılarak promosyon olarak dağıtımı yapılmaktadır.

Seramik ince olduğu için tercih sebebidir. Porselen ise kalın olduğu için tercih sebebidir. Aslında birbirinden farkı olmasa da kimilerine göre seramik ince olduğu için çabuk kırılmakta ve sıcak içeceklerde içindeki içeceği soğutmadığı için tercih edilmemektedir. Kimisine göre ise porselen kalın olduğu için ve içerisinde sıcak içeceği soğuttuğu için tercih edilmemektedir. Bunu göz önünde bulunduran firmalar ona göre bardak yaptırmaktadır.

Kupa bardaklara sarmal baskı, tek taraf baskı ve çift taraf baskı olmak koşulu ile üç çeşit baskı yapılabilmektedir. Sarmal baskı bardağın bütününe yapılan baskıdır. Bu baskı en zor ve en pahalı olan baskıdır. Ancak müşterinize reklamınızı en iyi anlatan baskıdır.

Herkesin günlük olarak kullandığı ve yanından ayırmadığı bardaklar günlük hayatta en kullanılan en iyi reklam ürünleridir. Herkese verilebilen ve herkesin rahatlıkla kullanacağı bu promosyon reklam ürünleri sizin için çok önemli bir reklam aracıdır. Promiks promosyon özel bardak tasarımları siz müşterilerimizin hizmetine sunulmuştur. En çok da kurumlar ve belediyeler bu ürünlere rağbet göstermektedir.

Tek taraf baskılar en çok tercih edilen baskılardır. Diğer baskılara göre daha az maliyetlidir. Ancak ürün üzerinde tek taraf baskı yapıldığı için ürününüzün görünme ihtimali her zaman yarı yarıyadır.

Çift taraf baskı ise reklamınızı tam olarak her açıdan yansıttığı için tercih sebebidir. Ancak ödeyeceğiniz miktar baskı için tek taraflı yöne göre 2 kat daha fazladır. Ancak iki ayrı firmanızın olması ya da firma bilgilerinizin daha büyük olarak basılmasını isterseniz ve bunu iki tarafa yaymak isterseniz daha etkin bir baskı yöntemidir.

Porselen ve seramik bardak dışında cam bardaklara baskı yapılabilmektedir. Cam bardak üzerine sarmal baskı tekniği ile yapılan baskılar sıcak fırınlarda yüksek ateşte pişirilmektedir. İzmir cam bardak baskı ile yapılan baskılar kuruma işleminden sonra teslimat için hazırlanmaktadır. Baskı esnasında bazı ürünler zarar görebileceği için baskıya verilirken adet sayısı istenilenden fazla olarak hesaplanmalıdır.

Mavi yeşil ajans 2016 promosyon porselen ve seramik bardak tasarımı ve baskısı hazırlanmakta, koleksiyonumuzda ki zengin çeşitlerimizden istediğiniz bardağı seçebilmekte ve istediğiniz baskıyı yapabilmekteyiz. İzmir’de fırın baskısı, sarmal baskı, renkli yada tek renk baskı gibi baskıları hazırlayarak Türkiye’nin her yerine hızlı kargo hizmeti ile gönderim yapmaktayız.