Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

 

Elektronik Ürünler

Promosyon Elektronik Ürünler

Elektronik Promosyon ürünler; son yıllarda gelişen teknolojiyle beraber artan talebe endeksli olarak hazırlanan Promosyon ürünlerdir. Daha çok masa setleri, USB flaş bellek, saat, kalem gibi çok çeşitleri bulunmaktadır. Malzemenin yapısına göre lazer ya da SERİGRAFİ (ipeksi baskı) baskı yapılabilir. Fiyatları normal Promosyonlara göre oldukça yüksektir. Bunu için baskı ölçüleri fazla olanlar daha çok tercih edilmektedir. Teknoloji geliştikçe elektronik ürünlerde sürekli yenilenmektedir.

Elektronik ürünlerde metal ve plastik yüzeyler mevcuttur. Bu yüzeylere lazer baskı yada serigraf baskı yapılmaktadır. Ancak ürün şekli çok büyük ve biçimsiz olanlarda direk serigraf baskı tercih edilmelidir.

Her yıl yenilenen teknoloji ile bu elektronik ürünler de yenilenmekte, değişmekte ve özellikleri artmaktadır. Onun için tercih nedenleri de değişmektedir. Fiyatları yüksek olduğu için kısıtlı olarak yaptırılmalı, prestijli müşterilerinize verilmelidir.

Mavi Yeşil Ajans olarak İzmir de yılların vermiş olduğu birikim ve tecrübemizle kurumsal firmalara elektronik ürün çalışmaları, ,tasarımı, baskı ve hazırlama işlemlerini aynı çatı altında yürütmekteyiz.