Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

 

Metal Kalemler

Kalem / metal / renk / baskısı / tasarımı /fiyatı / ajans / izmir

Kalem promosyonun en önemli elemanlarındandır. Çünkü kalem yazma aracıdır. Sürekli bir şeyler karalayan insanların ellerindeki kalemle meşgul olmaları ve etrafındakilerinde o kalemin hareket etmesinden dolayı ona dikkat kesilmesi vazgeçilmezdir.

Bu yüzden kalem ve kaleme baskı çok önemlidir. Elinizdeki kalemin kalitesi iyi ise yada tasarımı farklı ise hemen dikkat çekmekte ve yanınızdaki kişi ‘’ şu kalemi bir dakika verirmisin’’ demektedir. İşte o elinizdeki kalem baskılı ise isteyerek ya da istemeyerek de olsa kalemi size veren kişinin firmasının reklamını yapmış olursunuz.

Kalemler kalitelerine göre ve plastik, metal olarak birkaç çeşide ayrılmaktadır. Plastik kalemlerin fiyatı metal kalemlere daha uygundur. Üzerindeki baskı tasarımı iki kalem çeşidi içinde geçerlidir. Metal kalemlere lazer baskı plastik kalemlere tampon baskı ve renkli baskı tekniği ile baskı yapılabilmektedir. Lazer baskı kalemin kendi klips renginde çıkar. Tampon baskılarda ise tek tek renk baskısı yapılabilir. Ancak renk geçişleri yapılamaz. Bunu için özel baskılı makinalar vardır.

Promosyonda hedef kitle belirlenmeli ve ona göre metal ve plastik kalem yapılmalıdır. Kampanya, tanıtım ve açılış gibi organizasyonlarda çok katılım olacağı için plastik kalemler yapılmaktadır.

Fuara katılan firmaların vazgeçilmez promosyonu olan kalem, fuarda dağıtılacak müşterinin şekline göre belirlenmelidir. Fuara gezmeye gelen var, promosyon almaya gelen var birde sizin müşteriniz olmak için gelen var. İşte bunları çok iyi ayırarak dağıtım yapılmalıdır.

Kamu kuruluşları da promosyon kaleme önem vermektedir. Örneğin izmir büyükşehir belediyesi yada diğer izmir belediyeleri yada siyasi partiler miting, açılış gibi etkinlik düzenlediklerinde promosyon ucuz plastik kalem yaptırmaktadır. Ancak şirket ziyaretleri yada müşteri odaklı yapılan promosyonlarda metal kalemler tercih edilmektedir.

Aynı kalem çeşidinin birden fazla renk seçeneği bulunmaktadır. Promiks izmir kalem seçeneği gibi. Kalemler önceden hazırlanmakta yada özel imal edilmektedir. Kalemlerde stoklu çalışılmaktadır. İstediğiniz zaman aynı kalemi bulamayabilirsiniz. Ancak en çok promosyon olarak dağıtılan kalemler genelde stoklarda fazla tutulmaktadır.

Promosyon kalem yaptırırken kalemin kalitesi dikkat edilmelidir. İlla ucuz diye paranızı çöpe atmamalısınız. İhtiyacınız olan miktarı yaptırmalı ve müşterinizin düzenli olarak kullanmasını sağlamalısınız. Yarın yaptırmış olduğunuz promosyon kalem müşterinizin elinde bozulur yada kırılırsa sizin için hiç de iyi düşünmeyecektir.

Kalem de baskı önemlidir. Çünkü siz baskınız kalıcı olsun diye para veriyorsunuz. Onun için yapılan baskının kalitesi önemlidir. Dolayısı ile baskıda kullanılan boya önemlidir. Baskıyı yapan firma önemlidir. Bütün bu olaylar sizin müşterilerinize karşı ne kadar kaliteli firmalarla çalıştığınızı göstermektedir. Yeni kalem modellerimizle sizlere çok daha farklı bir promosyon sezonu yaşatmak istiyoruz. 2017 model metal kalemlerimize ister renkli baskı uygulama ister lazer baskı uygulama yapılmaktadır.

Yeni teknoloji ile beraber metal kalemlere ve plastik kalemlere renkli baskı yapılmaktadır. Promosyon kalem İzmir firmamız size ve müşterilerinize özel kalem çeşitlerini ve stoklarını yenilemiştir. Zengin modellerimiz Temsil Plaza iş merkezi mavi yeşil ajans firmamızda ziyaret edebilir, sipariş verebilirsiniz.

Mavi Yeşil Ajans işte bu noktada devreye girerek izmir, manisa, aydın ,denizli ,İstanbul ,ankara ve türkiye’nin bütün şehir ve bölgelerine, yurt dışından ülkemize tatile gelen yada orada şirketi olan bütün firmalara 2017 model promosyon kalem konusunda en iyi fikirleri vermekte, en güzel ve kurumsal baskıları en uygun fiyatlarla hazırlamakta ve türkiye’nin her yerine kargo ile gönderim yapmaktadır.