Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

 

Kalem Setleri

Kalem seti / kutu / baskısı / tasarımı / fiyatı / özellik / ajans / izmir

Kalem seti; Özel müşterilerinize vermek için hazırlanan çok özel bir promosyon elemanıdır.

Kalem seti bizim için çok özel bir promosyon ürünüdür. Mavi yeşil ajans olarak kalem setlerinin yeni popüler olduğu dönemlerde bizde müşterilerimize promosyon yapmak için ekibimizle toplantı yaptık. Fiyatı yüksek olmasına rağmen kalem seti yapmaya karar verdik. Promosyon kalem setleri ürünlerimiz içerisinde birkaç model beğenerek müşterilerimize hediye vermeye karar verdik.

Müşterilerimizin isimlerini belirledik, kalem seti kutuları üzerine firma bilgilerimizi yani mavi yeşil ajans logosunu ve bilgilerinin tasarımını yazdık. İçerisindeki kaliteli kalemlere ise müşterilerimizin isimlerini yazdık. Kalemlere mavi yeşil ile alakalı hiçbir şey yazmadık. Aslında bunu yaparak risk almıştık diyordu ekipteki bir arkadaşımız. Çünkü müşterimiz kutuyu kaldırırsa kalemi bizim yaptığımıza dair hiçbir iz kalmıyordu.

Ancak arkadaşlarıma; ‘’Arkadaşlar biz müşterilerimizi önemseyip onlara kaliteli kalem setleri yaparsak onlar yapılan kalem setlerinden çok yapan firmayı hatırlayacaktır’’ dedim ve kalem setlerini hazırladık. Tek tek müşterilerimizin ziyaretine giderek onlar için hazırlamış olduğumuz hediyeleri takdim ettik. İçlerinden iki tanesinin tepkisini sizlerle paylaşmak istiyorum.

Birincisi şöyle müşteriye ziyarete gittim ve kalem setini takdim ettim. Bu ne ya bize promosyon mu yaptın diye sordu bende evet dedim ve açar mısınız dedim. Kalem setinin hediye paketini açınca kalem kutusunu gördü ve teşekkür etti. Hadi beyefendi içini de açın dedim. İçerisini açıp kalemleri görünce çok güzel kalemlermiş teşekkür ederim dedi. Bende kalemlerde sizin adınız yazıyor dedim. İnceleyince adeta şok oldu. İnanmıyorum gerçekten benim adım yazıyor. Gel sana bir sarılayım dedi ve bu hayatımda aldığım en güzel hediye Dedi. Şok olmuştum. Tamam yaptığımız hediye güzeldi. Normal promosyonlara göre de pahalıydı ama İzmir’de hatırı sayılır bir firma olan ve maddi gücü oldukça iyi olan böyle bir insanın nasıl hayatında aldığı en güzel hediye olabilir diye sordum kendime ama diğer yandan ekibim ve ajansımla gurur duydum. Müşterimi her ziyarete gittiğimde cebinden kalemlerimi çıkarır ve bak senin hediyen yanımda der. Yanında birisi varsa ona dönerek bunları bana mavi yeşil ajans yaptı der.

Dedim ya ekibim ve ajansımla gurur duydum diye. İyi ki böyle bir promosyon yaptırmışız. Demek ki her promosyon herkese verilmiyormuş yada her yaptırdığınız promosyon herkes tarafından kabul görmüyormuş.

İkincisi yine İzmir’de Bir Derneğin başında olan bir müşterimdi. Selam verdim arkadaşlarıyla görüşme halindeydim. Başkanım size hediye promosyon getirdim dedim. Başkan malum dernek olunca aldığı her hediye birileri tarafından beğenilince veriyorsun mutlaka. Onun için promosyon hediyemi görünce hemen sakla sonra verirsin dedi. Ben ısrarla masaya koymak isterken o kalem setini saklayarak baş başa kaldığımızda verirsin diyordu. Neyse ben masaya koydum hediyeyi. Biraz üzüldü hemen birisi el atarak başkanım hediye gelmiş açalım bakalım dedi ve hediyeyi açmaya başladı. Başkan bana baktı biraz sert bir şekilde.

Ama olayların devamını görünce çok şaşırdı. Kalem setini açan kişi kutuyu görünce çok güzelmiş başkanım içindeki kalem benim dedi. Ancak içini açınca iki kalem vardı. Bu onu daha da mutlu etti. Mutlaka başkan bir kalemi kendisine verebilirdi. Ama o da ne kalemlerde başkanın ismi yazıyordu.

Masada bir sessizlik oldu. Kutuyu açan kişi başkanım senin adın yazıyor al bunu dedi ve başkana uzattı. Başkan bana teşekkür etti.

Evet işte böyle kalem seti onun için çok önemlidir. Üzerindeki kutuya firma ismi içindeki kalemlere lazer baskı tekniği ile tek tek isim yazılmaktadır.

Mavi yeşil ajans olarak İzmir’de zengin kalem seti 2016 model çeşitlerimizle sizin müşterileriniz karşısında değerinizin yükselmesi için en güzel ürünlere en güzel baskıları hazırlayarak Türkiye’nin her yerine kargo ile göndererek müşterilerinizin mutlu olmasını sağlıyoruz. Bize güvenin pişman olmayacaksınız.