Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

 

Promosyon Plaketler

Plaket / kristal / çeşitleri / baskısı / tasarımı / ajans / izmir

Plaket firmaların müşterilerine yada çalışanlarına ödül, tebrik, yada benzeri bir olay için vermek üzere yaptırdığı ürünlerdir.

Plaketlerin çok çeşitli ebat ve kaliteleri vardır. Kristal plaketler, ahşap plaketler, tabak plaketler, minik plaketler bunlara örnek olarak gösterilebilir. Bu plaketler ebatlarına, kalitelerine ve malzemelerine göre değişkenlik göstermektedir.

Kristal plaketler, şeffaf kristal cam üzerine yapılan ve üzerine renkli baskı yapılabilen plaketlerdir. Müşterilerinize vereceğiniz plaketlerin üzerine şirket logonuzu ve veriliş amacınızı farklı renklerde baskı olarak hazırlamaktayız. Bu baskılar uv teknolojisi ile basıldığı için ömür boyu kullanılmaktadır. Müşterilerinize ve dostlarınıza verdiğiniz plaket bir ömür boyu kullanılması sizin de hoşunuza gider.

Kristal plaketlerin birde lazer kazıma ile baskı yapılabilen diğer modelleri vardır. Yine lazer kazıma ile yapılan baskı çıkmamaktadır.

Ahşap plaketler genelde en çok tercih edilen plaketlerdir. Genelde 12cm x 16cm, 15cm x 20cm ve 18cm x 24cm ölçülerindedir. Ahşap plaketler ahşap ve kadife kutu içerisinde takdim edilmektedir. Baskısı uv baskılı ya da süblüme baskı tekniği ile yapılmaktadır. Kalitesine ve ölçüsüne göre fiyatları değişmektedir.

Kişiye özel hazırlanan tabak plaketlerde mevcuttur. Özel ödül törenlerinde takdim edilen bu ürünlerin baskı çeşitleri de aynıdır. Bir de kişiye özel ya da özel bir gün için hazırlanan plaketler vardır. Bu plaketler özel olarak üretilmektedir. Sevgiliye, doğum günü için, anne yada babalar için, mezuniyet için, teşekkür için gibi üretilen bu plaketler de mini plaketlerde denilmektedir.

Yine plaketler gibi kupa ve madalyon olarak takdim edilen ürünlerde mevcuttur. Yine bu ürünlerde boy ve kalitesine göre fiyatlar değişmektedir. Genelde kupalar birinci, ikinci ve üçüncü olan kişilere verildiği için üç boy olarak hazırlanmaktadır. Yapılan izmir plaket baskıları yine özel baskıda hazırlanmaktadır.

Mavi yeşil ajans olarak şirket toplantıları, özel günler, kişiye özel ve ödül törenleri için plaket, kristal, kupa ve madalya baskısı ve tasarımı hazırlanarak İzmir ve Türkiye’nin her yerine kargo ile gönderim yapılmaktadır. Sizin ve müşterileriniz için özel olan günler bizim içinde özeldir unutmayın.