Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

 

Saatler

Saat / modelleri / baskısı / duvar / tablo / tasarımı / ajans /izmir

Saat promosyon elemanları içerisinde en kalıcı olanlarındandır. Saat çeşitleri son yıllarda oldukça artmıştır. Buda promosyon yaptıran firmalara çok fazla seçenek sunmaktadır.

İç kısmına yada dış çerçevesine baskı yapılabilen promosyon saatler reklam alanlarının büyük olması, duvarda sabit durması ve dikkat çekmesi, tasarımının şık olması tercih edilme sebeplerindendir. Promosyon saatler son yıllarda o kadar güzel modeller halinde yapılmaktadır ki, bir çok insan promosyon yada saat olarak değil aksesuar olarak kullanmaktadır.

Promosyon Saat en çok kullanılan reklam araçlarındandır. Sürekli görülebilir olması, reklam alanını büyük olması Promosyon saatleri cezbetmektedir. Saatlerin farklı ölçüleri, kadranları, dış kaplamaları, şekilleri itibariyle çok çeşitleri bulunmaktadır. Promosyon için kullanılan saatler müşteriler için de geçerli bir reklam aracıdır.

Duvar saatleri, kadran büyüklüğüne göre farklılık göstermektedir . Kadranı büyük olan saatlerin baskıları matbaa tekniği ile basılmaktadır. Küçük saatlerde dijital ile basım yapılabilmektedir. Ayrıca içi kısmın metal kadran olması durumunda serigraf baskı tekniği ile baskı yapılmaktadır.

Saatlerin dış çerçevesine serigraf baskı ile baskı yapılır. Saatin dayanıklılığı çok önemlidir. Bunun için iç kadranın ve yelkovan, akrep gibi elemanların üretimi metalden yapılmalıdır. Ayrıca iç motor kısmı bilinen markanın ürünü olmalıdır. Promosyon olarak müşterinize vermiş olduğumuz saatlerin birkaç gün yada ay sonra duvarda hareketsiz durması müşterinizi rahatsız edecek ve size vermiş olduğunuz saatlerin bozuk olduğunu ve kötü bir promosyon firması ile çalıştığınızı kendisinide sizin saatinizi indirip, yerine başka bir saat taktığını size söyleyecektir.

Bu durumun firmanız prestiji açısından doğuracağı sonuçları bir düşünün. Çünkü kendisine promosyon yaptırırken düzgün bir firma seçmeyen bir tedarikçinin müşterinin işini nasıl yapacağı onların aklına gelen en önemli sorunlardandır.

Saatler genelde kırılmaz camdan imal edilmektedir. Ancak bütün saatler bu özellikleri taşımamaktadır. Ancak il dışına gönderirken saatler, maalesef kargo firmalarının gerekli özeni göstermemesinden dolayı büyük hasar vermektedir.

Saatler duvar saati olduğu kadar kol saati ve buzdolabı saati olarak da çeşitlendirilmektedir. Kol saatleri kola takılan iç kadranında küçük bir baskı olan saatlerdir. Buzdolabı saatleri ise arkasında mıknatıs olan ve yapışkan özelliği olan saatlerdir. Bu saatlerinde ön kısımlarına baskı yapılabilmektedir.

Dijital ya da ofset baskı yapılabilen kadranlarda renkli baskı yapılmaktadır. Bu baskılar resim baskısı ve renkli logo baskısı olabilmektedir.

Mavi Yeşil Ajans olarak İzmir de yılların vermiş olduğu birikim ve tecrübemizle kurumsal firmalara saat çalışmaları, tasarımı, baskı ve hazırlama işlemlerini aynı çatı altında yürütmekteyiz.

Mavi yeşil ajans sizin için zengin saat koleksiyonu hazırlamıştır. Saat çeşitlerimizi incelebilir, dilediğiniz modelden dilediğiniz kadar sipariş verebilirsiniz. Saatin üretimi, baskısı, montajı aynı anda hızlı bir şekilde yapılabilmektedir. İzmir ve Türkiye’nin her yerine kargo ile teslimat yapılabilmektedir. İstenilen saatlere grafik tasarım ekibimiz tarafından tasarım yapılarak sizin beğenileriniz doğrultusunda numune renk çıktısı alınmakta, yüksek adetlerde numune hazırlanmaktadır.