Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

 

Şemsiyeler

Şemsiye / baskısı / renk / çeşitleri / ajans / izmir

Şemsiye, özellikle yağmurlu havalarda kullanılan bir araç olduğu için, Promosyon olarak da firmalar tarafından tercih edilmektedir. Dış yüzeyinin geniş olması sebebiyle firma reklamlarının görünebilir olması tercih sebebidir. Şemsiye ölçüleri aynı olsa da çeşitleri oldukça boldur. Fiyatları kalitesine ve üzerindeki baskısına göre değişmektedir.

Şemsiyeler yağmurlu havalarda rüzgarın etkisiyle kolay kırıldığı için, bizim ürünlerimizi rüzgarda ters dönebilecek şekilde değiştirdik. Üzerine yapılacak baskının tarafımıza bildirilmesi gerekmektedir. Çünkü şemsiyede her bir göz baskı fiyatını artırmaktadır.

Şemsiyeler açık havada kullanılan promosyon ürün olduğu için sektör gözetmeksizin her firmanın kolayca yaptırabileceği promosyon ürünüdür.

Mavi Yeşil Ajans olarak İzmir de yılların vermiş olduğu birikim ve tecrübemizle kurumsal firmalara şemsiye çalışmaları, ,tasarımı, baskı ve hazırlama işlemlerini aynı çatı altında yürütmekteyiz. Şemsiyelerde her bir göz için ayrı baskı ücreti alındığı için maliyeti artırmaması için baskı ona göre ayarlanmalıdır.