Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

 


Usb / flash bellek / baskisi / fiyati / kapasite / ajans / teknoloji / izmir

Usb flash bellek, bir bilgisayarda yada benzeri cihazlarda kayıtlı bulunan belgelerin bir başka bilgisayar yada benzeri aletlere aktarılmasını, saklanmasını yada gösterilmesini sağlayan teknolojik ürünlerdir.


Usb Flash bellekler, bilgisayarın yaygın kullanılmasıyla birlikte hayatımıza girmiş ve vazgeçilmez bir ürün haline gelmiştir. Başlıca görevleri veri transferi, bilgi saklama, ve bir teknolojik ürüne takıldığında içindeki bilgileri gösterebilme özelliğine sahiptir. İçerisine yüklenen bilgileri yüklendiği formatta muhafaza etme özelliğine sahiptir.


Flash belleklere şirket tanıtım filmlerini yada özel bilgilerinizi yükleyerek bu ürünlerinizin silinemez yapılması özelliği mevcuttur. Kullandığınız flash belleğin özellikleri standart olmasına rağmen kullanmış olduğumuz özel programlar sayesinde istediğiniz veriyi flash belleğe yüklenebilmekte ve silinemez yapmaktayız. Bu özellik maliyetleri yüksek olan flash belleklerin promosyon ürün olarak dağıtımını yaparken kataloğunuz yada şirket tanıtım ürünlerinizin müşterilerinizde bellekle beraber kalıcı olmasını sağlamaktadır.


Flash bellekler 1gb, 2gb, 4gb, 8gb, 16gb, 32gb, 64gb kapasitede olabilir. Kapasite oranı arttıkça fiyatlar da artmaktadır. Flash belleklerin üretimi uzak doğuda ve Avrupa da yapılmakta olup her Çarşamba İzmir’e uçak kargo ile getirilmektedir. Verilen siparişler Çarşamba akşamına kadar toplanarak üretime alınır ve bir sonraki Çarşamba akşamı İzmir’e ulaştırılır. Perşembe günü hazır hale getirilen ürünler Cuma günü siz müşterilerimize teslim edilmektedir.

Flash bellekler ücretsiz olarak karton kutularda özel jelatinle sizlere teslim edilmektedir. Ancak isteğiniz doğrultusunda özel kutu imalatı yapılabilmektedir.Flash belleğin ebadına, cinsine göre karton, metal yada plastik kutu imalatlarımız vardır.

Usb Flash belleklerin baskısı lazer, tampon, serigrafi ve ofset olarak değişmektedir. İstenilen baskı çeşidi logonuzun renginde tasarlanarak basılabilmektedir. Baskı teknolojisi sıkıntısı olmadığı için metal ürünlerde lazer baskı, plastik ürünlerde tampon, serigraf ve özel olarak renkli baskı yapılabilmektedir.

Flash belleklerin yanı sıra teknolojik ürünlerimizde mevcuttur. Araç işi telefon şarj aleti, mobil şarj aleti seyahat adaptörü, farklı ülkelerde kullanılmak üzere özel üretilen priz şarj fişleri mevcuttur. Ürünlerimiz garantili kapsamda üretilmekte olup sorunsuz çalışmaktadır.

Mavi yeşil ajans olarak; kurumsal firmalara her türlü promosyon ve hediyelik usb flash bellek üretimi, baskısı ve teknolojik destek sağlamaktayız. Sizde; şirket tanıtımınızı hazırladığımız katalog yada tanıtım filmlerinizi flash belleklere yükleyerek silinmez hale getirelim ve müşterilerinizin her an yanında ve hiç kaybolmadan varlığınızı sürdürün.