Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

 

Reklam Metinleri

Mavi Yeşil Ajans olarak reklam metin yazar ekibimizle radyo reklamları, tv reklamları, tanıtım filmlere metin yazarlığı yapmaktayız. Bazı reklam metin yazılarımız aşağıda bilginize sunulmuştur. Sizde hikayenizi bize anlatın sizin de metin yazarlığınızı keyifle hazırlayalım.

ÇAYKUR YEŞİL ÇAY Radyo Reklam Metinleri

-Türkiye’nin çay ustasından katkısız, sağlıklı ve sıcacık bir dost daha, ÇAYKUR Yeşil çay.

-Her bir yaprağı özenle ÇAYKUR Yeşil Çay, Hücre yenileyici antioksidan sayesinde, yaşlanmayı geciktiren, kanser hücrelerinin gelişmesini önleyen, tansiyon ve kan şekerini düzenleyen, kolesterol ve yağ değerlerini iyileştiren özelliği ile her bir yudumu sağlık aşılar. Üstelik ÇAYKUR Yeşil Çay şimdi; Limon, Elma, Nane ve melisa Aromalı.

-ÇAYKUR Yeşil çay, Sağlığınız için Yeşil çay için.

MÜRTEZAOĞLU MOBİLYA Radyo Reklam Metinleri

-Karadeniz’in en büyük mobilya merkezi MÜRTEZAOĞLU mobilya, MÜRTEZAOĞLU mobilyaya uğramadan karar vermeyin, Bir çeşit değil, binlerce çeşit içinden seçin. Hem zevkinize hem cebinize uygun mobilyalar MÜRTEZAOĞLU mobilya merkezinde. Üstelik Türkiye’nin her yerine ücretsiz ulaşım, ücretsiz kurulum.

-Mürteza oğlu mobilya; Zevkler farklı, Adres aynı.

KAÇKAR EKMEK Radyo Reklam Metinleri

-Bir filiz ile başlar ekmeğin öyküsü. Ve ülkemin o uçsuz bucaksız tarlalarında yetişen altın sarısı buğday, Kaçkar’ın işinin ehli ustalarının ellerinde 30 yılı aşkın tecrübe ile hayat bulur ve sofralarımızın baş tacı oluverir.

-Ekmek ve unlu mamuller sektöründe kaliteyi lezzeti ve insan sağlığını ön planda tutan, 30 yıllık tecrübe ile sağlığa uygunluk ve tüketici memnuniyetini ilke edinen Kaçkar unlu mamulleri, Gülbahar mahallesi Bağdatlıda, tüketicinin imalattan tezgâha kadar bütün üretim aşamasını gezip görebildiği, son teknoloji donanımlı ekmek sanayisi ile hizmetinize açılmıştır.

VECTA Radyo Reklam Metinleri

-VECTA ile ısınma sistemleri konusunda, tüm kuralları değiştiren bir devrim yarattık. Moleküler ısı transfer sistemi ile EKOLOJİK, ekonomik ve teknolojik bir çözüm ürettik. VECTA, NANO teknoloji sayesinde %80 elektrik tasarrufu ile daha az enerji, daha çok ısı üretir. VECTA, hayata eko tek çözümler…

TUNÇSAN A.Ş Radyo Reklam Metinleri

-ECA, BUDERUS, AİRFEL, BOSCH Kombi ve PEKPAN radyatörleri toptan satışı ve ülkemizin 7 bölgesinde 10 bölge müdürlüğü ile 44 ilde 200 çözüm ortağımız, 3000 bini aşkın satış noktamızla, güvenilir kadro ve ekibimiz ile en kaliteli hizmeti biz veriyoruz. Çünkü ısıtmak ve soğutmak bizim işimiz.

-TUNÇSAN A.Ş Kadro, Güven, Hizmet…

YELKENCİLER FAGOR Radyo Reklam Metinleri

-Üstün kalite tasarımla başlar, Üretimde uygulanır, satışta anlatılır. Kullanımda da ispatlanır. Yelkenciler endüstriyel mutfakla profesyonelliği yakalayın. FAGOR markayla hem kaliteyi, hem de kullanım rahatlığını keşfedin. Yelkenciler; Teknoloji, Güvence, hizmet…

FIAT Radyo Reklam Metinleri

-FIAT Yetkili servisi oto Aktan aracınızı şımartacak yaz fırsatları. Yakıt sistemi temizliği, araç iç dış temizliği ve boya koruma ile aracınız nefes alsın. Ayrıca akü, aksesuar ürünleri, lastik yedek parça ve işçilikte %50 ye varan fiyat avantajları Oto akta. Gelin Aracınızı birlikte şımartalım…

DAĞHAN Radyo Reklam Metinleri


-Size Bir sır vereyim mi?

Yeşil ve Mavinin koynunda Gizli, Doğanın bütün güzellikleri ile alalı ve eşsiz deniz manzaralı Dağhan da rahatınız için her şey düşünüldü. Dağhan göz kamaştıran görselliği, damağınızı okşayan tatları ile beklentilerinize fazlası ile cevap veriyor. Dağhan geleneksek Türk mutfağı ile zenginleştirilmiş menüsünün yanı sıra müşterilerine sağladığı servis ve ürün kalitesi ile de Karadeniz’in en gözde mekânı olmaya aday. Dağhan.. Doğanın koynunda.

Reklam metinleri telif Hakkı

Telif hakları kanununa göre Reklam metinleri 3. Taraf kişilerce kullanılamaz. Projelendirip, hayata geçirdiğimiz Reklam metinlerinin telifi MAVİ YEŞİL AJANS'a ve müşterilerine aittir.