Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

 

Derici Granit Santral Seslendirme Ferolle Santral Seslendirme
     
     
     
Hello Baby Seslendirme Hey Trawel Trend Santral İngilizce
     
     
     
İngiliz Bayan Seslendirme Kahve Diyarı Seslendirme
     
     
     
Radyo Türk Santral Sabiha Gökçen Havalimanı
     
     
     
Yabancı Dil Santral Seslendirme Yavuz Marin Seslendirme
     
     
     
Santral SKY Hava Yolları Koza Suites Santral Seslendirme
     
     
     
Hey Trawel Trend Santral Genç Turizm Seslendirme
     

Santral Seslendirme

Kurumsal kimliğinizi göz önüne alarak, Santral Projenizi etkin bir şekilde yönetiyor, Farklı fikir ve modeller üretebilmek için çalışıyoruz. Projenin her bir aşamasını inceleyerek, Kurumsal vizyonunuzu yansıtan bir projeye birlikte imza atabilmeyi umuyoruz. Referanslarımıza ciddi bir + katabilmemiz içi Firmanıza Optimum maliyetlerle, sağlıklı çözümler üretiyoruz.

Gün içerisinde personelimizle yapılan görüşmede gerekli metin tarafımıza iletilmesinden sonra hemen çalışmalara başlayarak gerekli sesler okunmaktadır. Okuyucu personelimiz tarafından fon müziği eklenen seslendirme firmanıza onay almak için gönderilmektedir. Düzeltme yapılması istenirse tekrar bir okuma yapılmakta ve sonuç sizlere iletilmektedir.

Santral seslendirme; Kurumunuza Gelen telefonlarda görüşme öncesi arayanı karşılayan bekleme müziği veya sesli yanıt sistemidir. Telefon trafiği yoğun olan firmaların santral seslendirmesi yaptırmaları gerekmektedir.

Telefon santralleri günümüzde ofislerimizin vazgeçilmezi haline gelmiştir. Telefon trafiğini kolaylaştırmanın yanında saygınlık aracı olarak ta kullanılan santral sistemleri ile size özel bekleme müziği hazırlıyor, firmanızın klasmanına kendinizden bir şeyler katmanıza imkân sağlıyoruz.

Santral Seslendirme Sizi arayan müşteriniz için, telefondaki ses firmanızın prezantesi açısından önemlidir. Santral Seslendirmelerinizi İngilizce ve Rusça başta olmak üzere istediğiniz dilde hazırlayabiliyoruz

Santral seslendirmesi konusunda Bizler, Mavi Yeşil Ajans olarak İzmir’de santral seslendirme ihtiyaçlarınıza profesyonel çözümler üreterek firmanın için özel santral karşılama anonsları ve bekleme müzikleri hazırlıyoruz. Santral seslendirmelerimiz ilgili fiyat ve diğer müşteri referanslarımız için lütfen Teknik sorumlumuz ile iletişime geçiniz.