Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

 

UMA İnşaat Prestij Evleri Reklam Filmi

Katal İnsaat Studyo 35 tanitim filmi

UMA İnşaat Tanıtım Videosu

Gümüş İnşaat Gümüş Plaza Metro Açılış ve Tanıtım Filmi

Kardelen Fidancılık Tanıtım Filmi

katal inşaat yaylapark projesi tanıtım filmi

UMA İnşaat Prestij Evleri Tanıtım Filmi

Mavi Yeşil Ajans Tanıtım Filmi

Katal İnşaat Tanıtım Filmi

UMA İnşaat İzmir Prestij Evleri Tanıtım Videosu

İzmir Kermes Açılışı


Tanıtım Filmi


Şirketleri ve kamu kuruluşlarının geniş kitlelere ulaşmasının en büyük aracı tanıtım filmleridir. Tanıtım filmleri güvenilir ve tecrübeli ekip çalışması, konusunda uzman kişiler tarafından hazırlandığında hedefine ulaşmaktadır.


Tanıtım filmi hazırlanırken görüşülen firmanın hazırlanacak tanıtımı için öncelikle keşif çalışması ve ön çekimler yapılmakta, şirket yetkilileri ile yapılan müzakereler sonucunda istenilen tanıtım filmi için özel ekipman ve ekip ile beraber işe konulmaktadır.


Proje için detaylı ön hazırlık yapan ekiple bir araya gelen çekim ekipleri proje metin yazarının yazmış olduğu senaryo doğrultusunda çalışmalarına başlamaktadır. Projenin boyutuna göre yerden havadan, insan ve mekan kullanılarak, gece yada gündüz çekimler sorunsuz şekilde yapılmaktadır.


Çekimlerin bitiminde montaj ekibindeki arkadaşlarımız tarafından videolar defalarca ve tek tek incelenerek en güzel karelerin yakalanması sağlanmaktadır. Yakalanan bu kareler sahip olduğumuz dünyaca kabul görmüş lisanslı programlarımız sayesinde en güzel şekilde kurgulanarak tanıtım filmi haline getirilmektedir.


Beğenilmeyen sahneler çıkartılarak yeniden çekimler yapılmakta, istenildiği takdirde müzik ses ve özel seslendirme eklenmektedir. Tanıtım filminde özellikle kullanılan makinaların kalitesi, ekibin hava durumuna göre ışık ve görüntü sistemi yardımcı ekipleri yeterli olmalıdır.


Bunun için çekim yaparken Canon 5D Mark II, ve canon 5d mark 3, Canon 550D, Nikon D90, Canon 600D, ve Sony PJ740, GoPRO Hero3 Black gibi profesyonel fotoğraf makinaları ve kameralar ile çekimlerimizi profesyonel ekiplerimizle gerçekleştirmekteyiz. Çekim yapılacağı alanın ve işin konumuna göre özel çekimlerde projenin bütçesine göre istenilen kameralar temin edebilmekteyiz.


Mavi yeşil ajans olarak profesyonel ekibimizle beraber istediğiniz tanıtım filmlerinizi, reklam filmlerinizi oluşturmak için en ince ayrıntısına kadar çalışmalar yapmakta, size ve markanıza değer katacak, ulusal ve ı-uluslar arası piyasada kabul görecek özel çalışmalar hazırlayarak bu çalışmaların web sitenizde yayına uygun hale getirmekte, istediğiniz akıllı cihazlarda rahatlıkla açıp sunum yapmanızı sağlayacak programlarda kayıtlar yapılmaktadır.