Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

 


SUNUM DOSYASI NEDEN ÖNEMLİDİR

Sunum dosyası çoğunlukla teklif vermek için hazırlanır. Genelde dış kapak renkli olup içleri baskısız hazırlanır. Firmaların isteğine bağlı olarak özel bıçak kullanılarak cep hazırlanır. Bu cepte kartvizit yeri de vardır. Böylece müşteriye fiyat teklifi verirken ya da sunum yapmak için hazırlık yaparken tasarlanan teklif dosyası hem işinizi kolaylaştırır hem de imajınızı yükseltir.

SUNUM DOSYASI ÖZELLİKLERİ 

Sunum dosyasının tasarımı, ölçüleri, özel kesimi, dış ya da iç baskısı çok önemlidir. Çünkü çok az bir yerde çok şey anlatmanız gerekmektedir. Sunum dosyası, genelde standart ölçülerde hazırlanmakla birlikte özel olarak da hazırlanabilir. İç kısımlar renksiz, tek renk, ya da renkli olarak hazırlanabilir. Firmanızın imajına uygun olarak çok farklı cep seçenekleri mevcuttur. Dış kapakta SELEFON, yaldız, GOFRE, lak veya özel resimler kullanılması dosyanın görüntüsünü zenginleştirir. Kurumsal kimlik çalışmalarının tamamında olduğu gibi, sunum dosyasında da profesyonel ajans tercihi yapılmalıdır. Sunum dosyası fiyatları, kullanılacak bıçak ve ebatlara göre farklılıklar göstermektedir. Bunun için baskı çalışması yapılmadan önce dosya örnekleri incelenmeli, sunum dosyası nedir, bıçak nasıl hazırlanır gibi konularda ön bilgi alınmalıdır.
MAVİYEŞİLAJANS olarak İzmir de yılların vermiş olduğu birikim ve tecrübemizle kurumsal firmalara sunum dosyası çalışmaları, tasarımı, baskı ve hazırlama işlemlerini aynı çatı altında yürütmekteyiz.