Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

 

Teknolojik ürünler / baskısı/ özelliği / tasarımı/ kullanımı / ajans / izmir

Teknolojik ürünler; adıyla özdeşleşen özellikleri ile teknolojinin hayatımıza girmesi ile beraber kullanmaya ihtiyaç duyduğumuz yeni nesil ürünlerdir. Bu ürünler yeni ihtiyaçlar doğdukça üretilmekte ve kullanılmaktadır.

Teknolojik ürünlerin başlıca seyyar şarj aleti, araç şarj aleti, akıllı priz, dokunmatik usb belleklerdir. Günümüzde hepimizin kullandığı akıllı telefonların en büyük kusuru şarjlarının çok çabuk bitmesidir. Artık akıllı telefonlar amaçlarının dışında yani konuşma dışında bir çok farklı alanda da kullanıldığı için maalesef şarjı yeteri kadar uzun sürmemektedir.

Şarjın çabuk bitmesi ile gün içerisinde telefonsuz kalınca adeta yaşayan bir ölü haline geldiğimizi hissederiz. Ya ardılarsa, mailler geldi mi, internete giremedim, şu resmi paylaşamadım gibi bir çok senaryo aklımıza gelmekte ve kafamızı kurcalamaktadır.

Her bulunduğumuz ortam da da piriz bulunmayacağı göz önünde tutulursa daha düne kadar hayatımız için bir anlam ifade etmeyen teknolojik ürünler artık vazgeçilmezlerimiz arasına girmiştir.

Seyyar şarj aleti; ister telefon, ister tablet, ister laptop gibi bir çok ürünümüzü marka ve model gerektirmeden hepsini şarj edebilmektedir. Hal böyle olunca bu aletlere ilgi ve yoğunluk artmaktadır.

Promosyonda amaç müşterinizin sizin promosyon ürününüzü yanından ayırmadan taşıması olduğuna göre bu ürünler tam da sizin için biçilmiş kaftandır. Yine araç çakmağına takılan ve logo baskılı araç şarj aleti de bu ürünlerin içerisindedir.

Akıllı prizler ise yurt dışı seyahatini çok sık yapanlar için vazgeçilmez bir üründür.

Mavi yeşil ajans olarak teknolojik ürünleri sizin için tedarik etmekte firma baskınızı ve logonuzu ürünün üzerine uygulayarak size kalıcı bir reklam elemanı oluşturmaktayız.