Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

 

Türkiyenin Her Yerine Hızlı Kargo

TÜRKİYE’NİN HER YERİNE HIZLI KARGO

Adresimizden de belli olduğu gibi yerimiz İzmir’de ve bazı müşterilerimiz bizi arayarak bilgi aldıktan sonra yerimizin İzmir’de olması nedeni ile biraz paniğe kapılmaktalar. Örneklersek; Kolay gelsin Urfa’dan arıyorum Promosyon ürün yaptırmak istiyorum bize yardımcı olur musunuz. Diyor. Tabiiki de yardımcı oluyoruz. Sonra ürün ve fiyat bilgilerini verdikten sonra müşterilerimiz bize; ama yeriniz İzmir’de nasıl olacak biz ürünleri nasıl alabiliriz diye sorular sormakta.

Şunu açıklıkla belirtmeliyim ki yaptığımız işlerde de gördüğünüz gibi İstanbul, Kocaeli, Sakarya, Bursa, Çanakkale, Manisa, Ankara, Trabzon, Rize, Kars, Urfa, Van, Konya, Mersin, Adana, Almanya, Irak, Ukrayna gibi bir çok yerdeki müşterilerimize ürün gönderebilmekteyiz.

Globalleşen Dünya’da artık bir yerden bir yere ürün göndermek hiç de zor değil ve bizim de buna artık alışmamız gerekiyor. Bizde Ülkemizin bir çok yerinden kargo ve ambarlar ile ürünler almakta ve göndermekteyiz.

Sizin için önemli olan aldığınız ürünün kalitesi ve fiyatı ise ve biz size bu konularda en güzel çözüm ortağı olmuşsak artık kargo ya da ambar derdini düşünmeyin. Çünkü artık adresten alınıp adrese teslimat yapılmaktadır.

Burada yapmanız gereken tek şey size gelen ürünleri kargo görevlisinin yanında açarak tek tek kontrol etmek ve eğer eksik, kırık, ya da herhangi bir hasar tespitinde derhal tutanak tutarak bunu kayıt altına almaktır. Böylece bizim işi en güzel şekilde yaptığımızın ispatı ortaya çıkar ve sizde boşuna mağdur olmamış olursunuz. Kargodan kaynaklanan hasarların tutanak altına alınmaması durumunda doğabilecek mağduriyetlerden firmamız sorumlu değildir. Eğer anlaşmalı bir kargonuz varsa bunu bize bildirmeniz tavsiye edilir.

Şirket kurallarımız gereği İzmir içi firmalara Gıda Çarşısı Yenişehir Ticaret merkezindeki iş yerimizden teslimat yapmaktayız. Müşteriye direk ürün teslimati yoktur. İsteyen müşterilere ve Şehir dışına kargo ile ürün göndermekteyiz. Ürün kargo ücreti alıcıya aittir. Mavi yeşil ajans olarak özellikle bu konuyu belirtmemiz gerekmemektedir. Sizin adınıza istenilen adresi kargoya ürünü vererek gönderme işlemlerini yaparız. Ancak ödeme alıcıya aittir.