Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

 


Video Çekimi

Firmaların tanıtım filmi, sunum, reklam ve benzeri çalışmalarında kullanılmak üzere prodüksiyon hizmeti açısından video çekim işlerinizi en güzel şekilde hazırlamaktayız.  

Gerek kamu kuruluşları gerek özel sektörlerin reklam ve tanıtıma ihtiyacı vardır. Reklam ve tanıtım filmi hazırlamak, özenli çalışma tecrübe bilgi ve birikim işidir. Çekilecek olan proje için öncelikle keşifler yapılmalı, firmayı e iyi tanıyan kişilerle sohbetler yapılarak brifing alınmalıdır.  

Daha sonra toplanan bilgiler ekibimizce bir araya getirilerek sizin ve kurumunuz için en güzel şekilde nasıl bir reklam ve tanıtım hazırlanması noktasında görüşler masaya yatırılmakta, böylece reklamın yada tanıtım filminizin hikayesi ortaya çıkmaktadır.  

Hikayesi ortaya çıkan projenin çekimleri için hem yerden hem de ihtiyaç olunması halinde havadan yapılan çekimlerle proje taslak haline getirilmektedir. Onlarca saat yapılan çekimler içerisinden montaj ekibimizdeki arkadaşlarımızla beraber proje yönetmenimizin titiz çalışmasıyla sizlere istemiş olduğunuz reklam yada sesli müzikli tanıtım filmi hazırlanmaktadır.  

Bu video çekimeleri daha sonra proje haline getirildikten sonra sosyal medya ağları, Google, youtube, facebook gibi sosyal ağlara yüklenerek geniş kitlelere ulaşılması sağlanmaktadır.  

Mavi Yeşil Ajans olarak açılış organizasyonlarınızda sizlerin yanındayız.